9U Gen |
Jun 01 9:00A |
Jun 01 |
9:00 AM |
Chepstow Team 2 |
|
Kincardine Cardinals 1 |
Connaught (Back)
|
7U |
Jun 01 10:00A |
Jun 01 |
10:00 AM |
Clinton Mustangs 3 |
|
Goderich Seahawks |
Bannister Park (Hyundai)
|
9U Gen |
Jun 01 10:00A |
Jun 01 |
10:00 AM |
Clinton Mustangs 2 |
|
Goderich Seahawks Green |
Bannister Park (Leis)
|
11U |
Jun 01 10:30A |
Jun 01 |
10:30 AM |
Hanover Hurricanes Harris |
|
Owen Sound Hawks 1 |
Kinsmen Park (1 (South))
|
15U |
Jun 01 11:00A |
Jun 01 |
11:00 AM |
Hanover Hurricanes OBA Rep |
|
Brockton Royals OBA Rep |
Walkerton CC (1)
|
9U Gen |
Jun 01 11:00A |
Jun 01 |
11:00 AM |
Saugeen Shores Sting Black |
|
Kincardine Cardinals 1 |
Connaught (Front)
|
7U |
Jun 01 11:30A |
Jun 01 |
11:30 AM |
Ripley White |
|
Kincardine Cardinals |
Connaught (Front)
|
9U Gen |
Jun 01 12:00P |
Jun 01 |
12:00 PM |
Clinton Mustangs 1 |
|
Goderich Seahawks Black |
Bannister Park (Hyundai)
|
9U Gen |
Jun 01 12:00P |
Jun 01 |
12:00 PM |
Goderich Seahawks Green |
|
Goderich Seahawks Black |
Bannister Park (Hyundai)
|
11U |
Jun 01 12:00P |
Jun 01 |
12:00 PM |
Clinton Mustangs 2 |
|
Goderich Seahawks Green |
Bannister Park (Leis)
|
9U Gen |
Jun 01 12:30P |
Jun 01 |
12:30 PM |
Saugeen Shores Sting Gold |
|
Kincardine Cardinals 2 |
Connaught (Back)
|
7U |
Jun 01 1:00P |
Jun 01 |
1:00 PM |
Ripley Green |
|
Clinton Mustangs 1 |
St. Joseph's School
|
13U |
Jun 01 2:00P |
Jun 01 |
2:00 PM |
Mitchell Astros Dicky |
|
Goderich Seahawks Green |
Bannister Park (Leis)
|
11U |
Jun 02 12:00P |
Jun 02 |
12:00 PM |
St. Marys Rockies Blue |
|
Zurich Thunder |
Zurich
|
11U |
Jun 02 12:00P |
Jun 02 |
12:00 PM |
Saugeen Shores Sting OBA Rep |
|
Brockton Royals OBA Rep |
Chepstow (1)
|
7U |
Jun 02 2:00P |
Jun 02 |
2:00 PM |
Exeter Express Red |
|
Zurich Thunder Red |
Zurich
|
15U |
Jun 02 2:00P |
Jun 02 |
2:00 PM |
Hanover Hurricanes |
|
Listowel Legionnaires 1 |
John Bell (South)
|
13U |
Jun 02 4:00P |
Jun 02 |
4:00 PM |
St. Marys Rockies Red |
|
Mitchell Astros Wood |
Cooper Standard (2)
|
11U |
Jun 02 4:00P |
Jun 02 |
4:00 PM |
Saugeen Shores Sting OBA Select |
|
Hanover Hurricanes OBA Rep |
Kinsmen Park (2)
|
9U W-OBA |
Jun 02 5:00P |
Jun 02 |
5:00 PM |
Hanover Hurricanes OBA Rep |
|
Saugeen Shores Sting OBA Select |
Lamont (D4)
|
11U |
Jun 02 5:30P |
Jun 02 |
5:30 PM |
Exeter Express |
|
Goderich Seahawks Black |
Bannister Park (Leis)
|
15U |
Jun 02 6:00P |
Jun 02 |
6:00 PM |
Owen Sound Hawks 2 |
|
Mount Forest Mavericks |
C deVore / Cork St.
|
15U |
Jun 02 6:00P |
Jun 02 |
6:00 PM |
Mitchell Astros Judge |
|
Goderich Seahawks Black |
Bannister Park (Leis)
|
11U |
Jun 02 6:00P |
Jun 02 |
6:00 PM |
Mitchell Astros Furtney |
|
Mitchell Astros Walt |
Cooper Standard (2)
|
11U |
Jun 02 6:00P |
Jun 02 |
6:00 PM |
Kincardine Cardinals 2 |
|
Walkerton Capitals Red |
Walkerton CC (3)
|
9U Gen |
Jun 02 6:00P |
Jun 02 |
6:00 PM |
Saugeen Shores Sting Blue |
|
Walkerton Capitals Blue |
Walkerton CC (2)
|
18U |
Jun 02 6:30P |
Jun 02 |
6:30 PM |
Kincardine Cardinals OBA Rep |
|
Listowel Legionnaires OBA Rep |
John Bell (South)
|
11U |
Jun 02 7:00P |
Jun 02 |
7:00 PM |
Saugeen Shores Sting Red |
|
Saugeen Shores Sting Black |
Lamont (D1)
|
11U |
Jun 02 7:00P |
Jun 02 |
7:00 PM |
Saugeen Shores Sting Gold |
|
Saugeen Shores Sting Grey |
Lamont (D4)
|
9U Gen |
Jun 03 5:30P |
Jun 03 |
5:30 PM |
Owen Sound Hawks 2 |
|
Saugeen Shores Sting Black & Gold |
Lamont (D1)
|
9U Gen |
Jun 03 6:00P |
Jun 03 |
6:00 PM |
Goderich Seahawks Green |
|
Howick Hawks Black |
Fordwich
|
9U Gen |
Jun 03 6:00P |
Jun 03 |
6:00 PM |
Mitchell Astros Mitchell Cycle |
|
St. Marys Rockies Red |
Hall of Fame (3)
|
18U |
Jun 03 6:00P |
Jun 03 |
6:00 PM |
St. Marys Rockies |
|
Exeter Express |
Exeter (Alvin Willert)
|
11U |
Jun 03 6:00P |
Jun 03 |
6:00 PM |
Howick Hawks Green |
|
Howick Hawks Gold |
Wroxeter
|
13U |
Jun 03 6:00P |
Jun 03 |
6:00 PM |
St. Marys Rockies OBA Rep |
|
Exeter Express OBA Rep |
Earl Wagner
|
13U |
Jun 03 6:00P |
Jun 03 |
6:00 PM |
Saugeen Shores Sting OBA Rep |
|
Hanover Hurricanes OBA Rep |
Racetrack (2)
|
13U |
Jun 03 6:00P |
Jun 03 |
6:00 PM |
Brockton Royals OBA Rep |
|
Kincardine Cardinals OBA Rep |
Connaught (Back)
|
15U |
Jun 03 6:00P |
Jun 03 |
6:00 PM |
Kincardine Cardinals OBA Rep |
|
Hanover Hurricanes OBA Rep |
Racetrack (1)
|
9u Girls |
Jun 03 6:15P |
Jun 03 |
6:15 PM |
Chepstow Girls |
|
Walkerton Capitals Girls Red |
Walkerton CC (2)
|
11U |
Jun 03 6:15P |
Jun 03 |
6:15 PM |
Chepstow Team 1 |
|
Walkerton Capitals Blue |
Walkerton CC (3)
|
7U |
Jun 03 6:30P |
Jun 03 |
6:30 PM |
Zurich Thunder Black |
|
Exeter Express White |
Exeter Tim Bit
|
9U W-OBA |
Jun 03 6:30P |
Jun 03 |
6:30 PM |
Exeter Express OBA |
|
Clinton Mustangs OBA Rep |
Clinton Optimist
|
13U |
Jun 03 6:30P |
Jun 03 |
6:30 PM |
Mitchell Astros Wood |
|
Clinton Mustangs 1 |
Community Ball Park (Hardball)
|
13U |
Jun 03 6:30P |
Jun 03 |
6:30 PM |
Ripley WOBA |
|
Kincardine Cardinals 1 |
Legion
|
13U |
Jun 03 6:30P |
Jun 03 |
6:30 PM |
Clinton Mustangs 2 |
|
Mitchell Astros Dicky |
Cooper Standard (2)
|
18U |
Jun 03 6:30P |
Jun 03 |
6:30 PM |
Listowel Legionnaires 2 |
|
Mitchell Astros |
Cooper Standard (1)
|
11U |
Jun 03 6:30P |
Jun 03 |
6:30 PM |
Ripley Green |
|
Kincardine Cardinals 1 |
Connaught (Front)
|
11U |
Jun 03 6:30P |
Jun 03 |
6:30 PM |
Walkerton Capitals Red |
|
Kincardine Cardinals 2 |
Tiverton Sports (South)
|
9U Gen |
Jun 03 6:30P |
Jun 03 |
6:30 PM |
Saugeen Shores Sting Grey |
|
Owen Sound Hawks 1 |
Kinsmen Park (1 (South))
|
15U |
Jun 03 7:00P |
Jun 03 |
7:00 PM |
Goderich Seahawks Black |
|
Listowel Legionnaires 2 |
John Bell (South)
|
15U |
Jun 03 7:00P |
Jun 03 |
7:00 PM |
Flesherton Rangers |
|
Goderich Seahawks Green |
Bannister Park (Lions)
|
13U |
Jun 03 7:00P |
Jun 03 |
7:00 PM |
Listowel Legionnaires OBA Rep |
|
Brockton Royals OBA Rep |
Walkerton CC (1)
|
9U Gen |
Jun 03 7:00P |
Jun 03 |
7:00 PM |
Beaver Valley Team 2 |
|
Beaver Valley Team 1 |
Moreau Park (BVAA Field)
|
11U |
Jun 03 7:15P |
Jun 03 |
7:15 PM |
Hanover Hurricanes OBA Rep |
|
Saugeen Shores Sting OBA Rep |
Lamont (D4)
|
15U |
Jun 03 7:30P |
Jun 03 |
7:30 PM |
Listowel Legionnaires 1 |
|
Ripley WOBA |
Point Clark
|
13U |
Jun 03 8:00P |
Jun 03 |
8:00 PM |
Howick Hawks Green |
|
Howick Hawks Black |
Wroxeter
|
11U |
Jun 03 8:00P |
Jun 03 |
8:00 PM |
Mitchell Astros OBA Rep |
|
Clinton Mustangs OBA Rep |
Community Ball Park (Softball)
|
18U |
Jun 03 8:30P |
Jun 03 |
8:30 PM |
Clinton Mustangs OBA Rep |
|
Mitchell Astros OBA Rep |
Cooper Standard (1)
|
9U W-OBA |
Jun 04 5:30P |
Jun 04 |
5:30 PM |
Owen Sound Baysox OBA Rep |
|
Saugeen Shores Sting OBA Select |
Lamont (D4)
|
9U Gen |
Jun 04 5:30P |
Jun 04 |
5:30 PM |
Chepstow Team 2 |
|
Ripley White |
Point Clark
|
9U Gen |
Jun 04 6:00P |
Jun 04 |
6:00 PM |
Clinton Mustangs 1 |
|
Exeter Express |
Exeter (2)
|
9U Gen |
Jun 04 6:00P |
Jun 04 |
6:00 PM |
Zurich Thunder |
|
Mitchell Astros Simplistic Lines |
Keterson Park (D)
|
9U Gen |
Jun 04 6:00P |
Jun 04 |
6:00 PM |
Goderich Seahawks Black |
|
St. Marys Rockies Blue |
Hall of Fame (3)
|
9U Gen |
Jun 04 6:00P |
Jun 04 |
6:00 PM |
Clinton Mustangs 2 |
|
St. Marys Rockies Red |
Little Falls (Arena)
|
13U |
Jun 04 6:00P |
Jun 04 |
6:00 PM |
Goderich Seahawks Green |
|
Exeter Express Red |
Earl Wagner
|
13U |
Jun 04 6:00P |
Jun 04 |
6:00 PM |
St. Marys Rockies Blue |
|
Listowel Legionnaires 2 |
Jacksonville Park
|
15U |
Jun 04 6:00P |
Jun 04 |
6:00 PM |
Clinton Mustangs |
|
Exeter Express Blue |
Exeter (Alvin Willert)
|
11U |
Jun 04 6:00P |
Jun 04 |
6:00 PM |
Zurich Thunder |
|
Clinton Mustangs 2 |
Community Ball Park (Softball)
|
13U |
Jun 04 6:15P |
Jun 04 |
6:15 PM |
Kincardine Cardinals 2 |
|
Walkerton Capitals Red |
Walkerton CC (1)
|
9U Gen |
Jun 04 6:15P |
Jun 04 |
6:15 PM |
Chepstow Team 1 |
|
Walkerton Capitals Red |
Walkerton CC (2)
|
7U |
Jun 04 6:30P |
Jun 04 |
6:30 PM |
Exeter Express Blue |
|
Clinton Mustangs 2 |
St. Joseph's School
|
9U W-OBA |
Jun 04 6:30P |
Jun 04 |
6:30 PM |
Kincardine Cardinals OBA Rep |
|
Listowel Legionnaires OBA Rep |
Listowel Optimist
|
13U |
Jun 04 6:30P |
Jun 04 |
6:30 PM |
Kincardine Cardinals 3 |
|
Chepstow Team 1 |
Chepstow (1)
|
15U |
Jun 04 6:30P |
Jun 04 |
6:30 PM |
Exeter Express Red |
|
Mitchell Astros Gethke |
Cooper Standard (1)
|
11U |
Jun 04 6:30P |
Jun 04 |
6:30 PM |
St. Marys Rockies Red |
|
Listowel Legionnaires 3 |
Wallace Optimist
|
11U |
Jun 04 6:30P |
Jun 04 |
6:30 PM |
Howick Hawks Gold |
|
Listowel Legionnaires 4 |
Kinsmen Park (South)
|
11U |
Jun 04 6:30P |
Jun 04 |
6:30 PM |
Listowel Legionnaires 1 |
|
Mitchell Astros Elligsen |
Cooper Standard (2)
|
13U |
Jun 04 6:30P |
Jun 04 |
6:30 PM |
Mitchell Astros OBA Rep |
|
Clinton Mustangs OBA Rep |
Community Ball Park (Hardball)
|
15U |
Jun 04 6:30P |
Jun 04 |
6:30 PM |
Listowel Legionnaires OBA Rep |
|
Flesherton Rangers OBA Rep |
Grey Highlands SS
|
11U |
Jun 04 6:30P |
Jun 04 |
6:30 PM |
Owen Sound Baysox OBA Rep |
|
Kincardine Cardinals OBA Rep |
Connaught (Back)
|
15U |
Jun 04 7:00P |
Jun 04 |
7:00 PM |
Ripley WOBA |
|
Howick Hawks Green |
Gorrie
|
15U |
Jun 04 7:00P |
Jun 04 |
7:00 PM |
Howick Hawks Gold |
|
Listowel Legionnaires 1 |
John Bell (South)
|
11U |
Jun 04 7:15P |
Jun 04 |
7:15 PM |
Owen Sound Baysox OBA Rep |
|
Saugeen Shores Sting OBA Select |
Lamont (D1)
|
11U |
Jun 04 7:30P |
Jun 04 |
7:30 PM |
Mildmay Monarchs Black |
|
Mount Forest Mavericks Cummings |
Mount Forest (Kinsmen)
|
13U |
Jun 04 8:00P |
Jun 04 |
8:00 PM |
Arthur Twisters |
|
Hanover Hurricanes Warner |
Kinsmen Park (2)
|
18U |
Jun 04 8:15P |
Jun 04 |
8:15 PM |
Owen Sound Hawks |
|
Hanover Hurricanes |
Racetrack (1)
|
13U |
Jun 04 8:30P |
Jun 04 |
8:30 PM |
Mount Forest Mavericks |
|
Walkerton Capitals Blue |
Walkerton CC (1)
|
11U |
Jun 05 5:30P |
Jun 05 |
5:30 PM |
Beaver Valley Team 1 |
|
Saugeen Shores Sting Blue |
Lamont (D1)
|
9U Gen |
Jun 05 5:30P |
Jun 05 |
5:30 PM |
Walkerton Capitals Blue |
|
Saugeen Shores Sting Gold |
Lamont (D4)
|
7U |
Jun 05 6:00P |
Jun 05 |
6:00 PM |
Zurich Thunder Red |
|
Clinton Mustangs 1 |
St. Joseph's School
|
7U |
Jun 05 6:00P |
Jun 05 |
6:00 PM |
Clinton Mustangs 3 |
|
Ripley White |
Ripley
|
9U Gen |
Jun 05 6:00P |
Jun 05 |
6:00 PM |
Listowel Legionnaires 1 |
|
St. Marys Rockies White |
Hall of Fame (3)
|
13U |
Jun 05 6:00P |
Jun 05 |
6:00 PM |
Listowel Legionnaires 2 |
|
St. Marys Rockies Blue |
Hall of Fame (King)
|
15U |
Jun 05 6:00P |
Jun 05 |
6:00 PM |
Mitchell Astros Judge |
|
Exeter Express Red |
Exeter (Alvin Willert)
|
11U |
Jun 05 6:00P |
Jun 05 |
6:00 PM |
Exeter Express |
|
Clinton Mustangs 3 |
Community Ball Park (Softball)
|
11U |
Jun 05 6:00P |
Jun 05 |
6:00 PM |
Listowel Legionnaires 4 |
|
Howick Hawks Black |
Wroxeter
|
11U |
Jun 05 6:00P |
Jun 05 |
6:00 PM |
Hanover Hurricanes Mann |
|
Owen Sound Hawks 3 |
Kinsmen Park (2 (Northwest))
|
9U Gen |
Jun 05 6:30P |
Jun 05 |
6:30 PM |
Mount Forest Mavericks |
|
Listowel Legionnaires 2 |
Listowel Optimist
|
13U |
Jun 05 6:30P |
Jun 05 |
6:30 PM |
Clinton Mustangs 1 |
|
Goderich Seahawks Black |
Bannister Park (Lions)
|
11U |
Jun 05 6:30P |
Jun 05 |
6:30 PM |
Howick Hawks Green |
|
Listowel Legionnaires 1 |
Jacksonville Park
|
11U |
Jun 05 6:30P |
Jun 05 |
6:30 PM |
Brockton Royals OBA Rep |
|
Mitchell Astros OBA Rep |
Keterson Park (D)
|
11U |
Jun 05 6:30P |
Jun 05 |
6:30 PM |
Beaver Valley Team 2 |
|
Owen Sound Hawks 2 |
Kinsmen Park (1 (South))
|
9U Gen |
Jun 05 6:30P |
Jun 05 |
6:30 PM |
Beaver Valley Team 1 |
|
Arthur Twisters |
Ag Park (B)
|
9U Gen |
Jun 05 6:30P |
Jun 05 |
6:30 PM |
Chepstow Team 1 |
|
Mildmay Monarchs Red |
Mildmay Arena
|
15U |
Jun 05 7:00P |
Jun 05 |
7:00 PM |
Goderich Seahawks Green |
|
Walkerton Capitals Blue |
Walkerton CC (1)
|
18U |
Jun 05 7:00P |
Jun 05 |
7:00 PM |
Walkerton Capitals |
|
Flesherton Rangers |
Grey Highlands SS
|
15U |
Jun 05 7:00P |
Jun 05 |
7:00 PM |
Hanover Hurricanes OBA Rep |
|
Listowel Legionnaires OBA Rep |
John Bell (South)
|
13U |
Jun 05 7:15P |
Jun 05 |
7:15 PM |
Owen Sound Hawks 1 |
|
Saugeen Shores Sting Black |
Lamont (D1)
|
13U |
Jun 05 7:30P |
Jun 05 |
7:30 PM |
Hanover Hurricanes Dillon |
|
Mount Forest Mavericks |
Mount Forest (Kinsmen)
|
13U |
Jun 05 8:00P |
Jun 05 |
8:00 PM |
Ripley WOBA |
|
Howick Hawks Gold |
Wroxeter
|
15U |
Jun 05 8:00P |
Jun 05 |
8:00 PM |
Owen Sound Hawks 2 |
|
Owen Sound Hawks 1 |
Tom Williams Park
|
13U |
Jun 05 8:15P |
Jun 05 |
8:15 PM |
Exeter Express Red |
|
St. Marys Rockies Red |
Hall of Fame (King)
|
15U |
Jun 05 8:30P |
Jun 05 |
8:30 PM |
St. Marys Rockies |
|
Clinton Mustangs |
Community Ball Park (Hardball)
|
18U |
Jun 05 8:30P |
Jun 05 |
8:30 PM |
Saugeen Shores Sting OBA Rep |
|
Hanover Hurricanes OBA Rep |
Racetrack (1)
|
11U |
Jun 06 5:30P |
Jun 06 |
5:30 PM |
Kincardine Cardinals 2 |
|
Saugeen Shores Sting Red |
Lamont (D4)
|
9U Gen |
Jun 06 5:30P |
Jun 06 |
5:30 PM |
Chepstow Team 1 |
|
Ripley Green |
Point Clark
|
7U |
Jun 06 6:00P |
Jun 06 |
6:00 PM |
Ripley Green |
|
Goderich Seahawks |
Bannister Park (Leis)
|
7U |
Jun 06 6:00P |
Jun 06 |
6:00 PM |
Clinton Mustangs 2 |
|
Mitchell Astros Lions |
Keterson Park (D)
|
15U |
Jun 06 6:00P |
Jun 06 |
6:00 PM |
Owen Sound Hawks 2 |
|
Kincardine Cardinals |
Connaught (Hardball)
|
11U |
Jun 06 6:00P |
Jun 06 |
6:00 PM |
St. Marys Rockies Red |
|
St. Marys Rockies Blue |
Teddy's Field
|
15U |
Jun 06 6:15P |
Jun 06 |
6:15 PM |
Howick Hawks Green |
|
Walkerton Capitals Red |
Walkerton CC (1)
|
9U W-OBA |
Jun 06 6:30P |
Jun 06 |
6:30 PM |
Exeter Express OBA |
|
Mitchell Astros OBA Rep |
Keterson Park (A)
|
9U Gen |
Jun 06 6:30P |
Jun 06 |
6:30 PM |
St. Marys Rockies Blue |
|
Clinton Mustangs 1 |
Clinton Optimist
|
9U Gen |
Jun 06 6:30P |
Jun 06 |
6:30 PM |
Listowel Legionnaires 1 |
|
Howick Hawks Gold |
Fordwich
|
13U |
Jun 06 6:30P |
Jun 06 |
6:30 PM |
Walkerton Capitals Blue |
|
Kincardine Cardinals 2 |
Connaught (Front)
|
13U |
Jun 06 6:30P |
Jun 06 |
6:30 PM |
Mitchell Astros Dicky |
|
Listowel Legionnaires 1 |
Kinsmen Park (South)
|
13U |
Jun 06 6:30P |
Jun 06 |
6:30 PM |
Howick Hawks Black |
|
Listowel Legionnaires 3 |
Jacksonville Park
|
13U |
Jun 06 6:30P |
Jun 06 |
6:30 PM |
Clinton Mustangs 3 |
|
Clinton Mustangs 2 |
Community Ball Park (Hardball)
|
11U |
Jun 06 6:30P |
Jun 06 |
6:30 PM |
Zurich Thunder |
|
Mitchell Astros Walt |
Cooper Standard (2)
|
9U Gen |
Jun 06 6:30P |
Jun 06 |
6:30 PM |
Walkerton Capitals Red |
|
Chepstow Team 2 |
Chepstow (2)
|
7U |
Jun 06 6:45P |
Jun 06 |
6:45 PM |
Zurich Thunder Black |
|
Exeter Express Red |
Exeter Tim Bit
|
13U |
Jun 06 7:00P |
Jun 06 |
7:00 PM |
Flesherton Rangers |
|
Beaver Valley Team 1 |
Moreau Park (Lennox Field)
|
15U |
Jun 06 7:00P |
Jun 06 |
7:00 PM |
Ripley WOBA |
|
Goderich Seahawks Black |
Bannister Park (Lions)
|
11U |
Jun 06 7:00P |
Jun 06 |
7:00 PM |
Kincardine Cardinals 3 |
|
Ripley White |
Ripley
|
11U |
Jun 06 7:30P |
Jun 06 |
7:30 PM |
Walkerton Capitals Red |
|
Hanover Hurricanes Mann |
Kinsmen Park (2)
|
18U |
Jun 06 8:30P |
Jun 06 |
8:30 PM |
Listowel Legionnaires OBA Rep |
|
Clinton Mustangs OBA Rep |
Community Ball Park (Hardball)
|
11U |
Jun 07 6:00P |
Jun 07 |
6:00 PM |
St. Marys Rockies Red |
|
Goderich Seahawks Green |
Bannister Park (Hyundai)
|
9u Girls |
Jun 07 6:15P |
Jun 07 |
6:15 PM |
Chepstow Girls |
|
Walkerton Capitals Girls Blue |
Walkerton CC (2)
|
9U W-OBA |
Jun 07 6:30P |
Jun 07 |
6:30 PM |
Kincardine Cardinals OBA Rep |
|
Owen Sound Baysox OBA Rep |
Indian Falls
|
9U Gen |
Jun 07 6:30P |
Jun 07 |
6:30 PM |
Mitchell Astros Simplistic Lines |
|
Clinton Mustangs 2 |
Clinton Optimist
|
15U |
Jun 07 7:30P |
Jun 07 |
7:30 PM |
Exeter Express OBA Rep |
|
Brockton Royals OBA Rep |
Walkerton CC (1)
|
7U |
Jun 08 9:00A |
Jun 08 |
9:00 AM |
Exeter Express White |
|
Clinton Mustangs 3 |
St. Joseph's School
|
11U |
Jun 08 9:00A |
Jun 08 |
9:00 AM |
Listowel Legionnaires 4 |
|
Listowel Legionnaires 1 |
Jacksonville Park
|
9U Gen |
Jun 08 9:00A |
Jun 08 |
9:00 AM |
Saugeen Shores Sting Gold |
|
Owen Sound Hawks 1 |
Kinsmen Park (2 (Northwest))
|
9U Gen |
Jun 08 9:00A |
Jun 08 |
9:00 AM |
Saugeen Shores Sting Black |
|
Owen Sound Hawks 2 |
Kinsmen Park (1 (South))
|
9U Gen |
Jun 08 9:00A |
Jun 08 |
9:00 AM |
Kincardine Cardinals 2 |
|
Kincardine Cardinals 1 |
Connaught (Back)
|
9U Gen |
Jun 08 10:00A |
Jun 08 |
10:00 AM |
St. Marys Rockies White |
|
Goderich Seahawks Green |
Bannister Park (Leis)
|
15U |
Jun 08 10:00A |
Jun 08 |
10:00 AM |
Listowel Legionnaires 2 |
|
Listowel Legionnaires 1 |
John Bell (South)
|
9U Gen |
Jun 08 10:30A |
Jun 08 |
10:30 AM |
Listowel Legionnaires 1 |
|
Listowel Legionnaires 2 |
Kinsmen Park (North)
|
11U |
Jun 08 10:30A |
Jun 08 |
10:30 AM |
Owen Sound Hawks 1 |
|
Owen Sound Hawks 3 |
Kinsmen Park (1 (South))
|
9U Gen |
Jun 08 10:30A |
Jun 08 |
10:30 AM |
Saugeen Shores Sting Blue |
|
Kincardine Cardinals 3 |
Connaught (Back)
|
11U |
Jun 08 11:30A |
Jun 08 |
11:30 AM |
Listowel Legionnaires 3 |
|
Listowel Legionnaires 2 |
Jacksonville Park
|
9U W-OBA |
Jun 08 12:30P |
Jun 08 |
12:30 PM |
Mitchell Astros OBA Rep |
|
Listowel Legionnaires OBA Rep |
Kinsmen Park (North)
|
18U |
Jun 08 12:30P |
Jun 08 |
12:30 PM |
Listowel Legionnaires 2 |
|
Listowel Legionnaires 1 |
John Bell (South)
|
7U |
Jun 08 1:00P |
Jun 08 |
1:00 PM |
Kincardine Cardinals |
|
Clinton Mustangs 1 |
St. Joseph's School
|
15U |
Jun 09 10:00A |
Jun 09 |
10:00 AM |
Saugeen Shores Sting |
|
Kincardine Cardinals |
Connaught (Hardball)
|
11U |
Jun 09 12:00P |
Jun 09 |
12:00 PM |
Clinton Mustangs 2 |
|
Zurich Thunder |
Zurich
|
7U |
Jun 09 2:00P |
Jun 09 |
2:00 PM |
Exeter Express White |
|
Zurich Thunder Black |
Zurich
|
9U W-OBA |
Jun 09 2:30P |
Jun 09 |
2:30 PM |
Brockton Royals OBA Rep |
|
Saugeen Shores Sting OBA Rep |
Lamont (D4)
|
7U |
Jun 09 3:30P |
Jun 09 |
3:30 PM |
Clinton Mustangs 3 |
|
Zurich Thunder Red |
Zurich
|
15U |
Jun 09 4:00P |
Jun 09 |
4:00 PM |
Exeter Express OBA Rep |
|
Flesherton Rangers OBA Rep |
Grey Highlands SS
|
11U |
Jun 09 4:00P |
Jun 09 |
4:00 PM |
Owen Sound Baysox OBA Rep |
|
Hanover Hurricanes OBA Rep |
Kinsmen Park (2)
|
9U W-OBA |
Jun 09 5:00P |
Jun 09 |
5:00 PM |
Brockton Royals OBA Rep |
|
Saugeen Shores Sting OBA Rep |
Lamont (D4)
|
13U |
Jun 09 6:00P |
Jun 09 |
6:00 PM |
Howick Hawks Black |
|
Howick Hawks Gold |
Wroxeter
|
11U |
Jun 09 6:00P |
Jun 09 |
6:00 PM |
St. Marys Rockies Blue |
|
Mitchell Astros Elligsen |
Cooper Standard (2)
|
15U |
Jun 09 6:00P |
Jun 09 |
6:00 PM |
Listowel Legionnaires OBA Rep |
|
Brockton Royals OBA Rep |
Walkerton CC (1)
|
11U |
Jun 09 6:00P |
Jun 09 |
6:00 PM |
Kincardine Cardinals 1 |
|
Walkerton Capitals Blue |
Walkerton CC (3)
|
9U Gen |
Jun 09 6:00P |
Jun 09 |
6:00 PM |
Arthur Twisters |
|
Mount Forest Mavericks |
Mount Forest (Kinsmen)
|
9U Gen |
Jun 09 6:00P |
Jun 09 |
6:00 PM |
Mildmay Monarchs Black |
|
Walkerton Capitals Red |
Walkerton CC (2)
|
13U |
Jun 09 6:30P |
Jun 09 |
6:30 PM |
Saugeen Shores Sting Gold |
|
Owen Sound Hawks 3 |
Kinsmen Park (1 (South))
|
13U |
Jun 09 6:30P |
Jun 09 |
6:30 PM |
Owen Sound Hawks 3 |
|
Owen Sound Hawks 2 |
Kinsmen Park (2 (Northwest))
|
11U |
Jun 09 6:30P |
Jun 09 |
6:30 PM |
Mitchell Astros Furtney |
|
Listowel Legionnaires 3 |
Jacksonville Park
|
18U |
Jun 09 6:30P |
Jun 09 |
6:30 PM |
Clinton Mustangs OBA Rep |
|
Listowel Legionnaires OBA Rep |
John Bell (South)
|
18U |
Jun 09 7:00P |
Jun 09 |
7:00 PM |
Walkerton Capitals |
|
Exeter Express |
Exeter (Alvin Willert)
|
11U |
Jun 09 7:00P |
Jun 09 |
7:00 PM |
Saugeen Shores Sting Grey |
|
Saugeen Shores Sting Black |
Lamont (D1)
|
11U |
Jun 09 7:00P |
Jun 09 |
7:00 PM |
Saugeen Shores Sting Blue |
|
Saugeen Shores Sting Grey |
Lamont (D4)
|
9U Gen |
Jun 10 5:30P |
Jun 10 |
5:30 PM |
Owen Sound Hawks 3 |
|
Saugeen Shores Sting Grey |
Lamont (D1)
|
7U |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
Exeter Express Blue |
|
Ripley White |
Point Clark
|
9U Gen |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
Listowel Legionnaires 2 |
|
Howick Hawks Black |
Fordwich
|
11U |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
Goderich Seahawks Black |
|
Clinton Mustangs 1 |
Community Ball Park (Softball)
|
11U |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
Listowel Legionnaires 1 |
|
Howick Hawks Gold |
Wroxeter
|
11U |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
Mount Forest Mavericks Van Huss |
|
Arthur Twisters Grey |
Ag Park (A)
|
9u Girls |
Jun 10 6:15P |
Jun 10 |
6:15 PM |
Mildmay Monarchs Girls |
|
Walkerton Capitals Girls Red |
Walkerton CC (2)
|
11U |
Jun 10 6:15P |
Jun 10 |
6:15 PM |
Ripley White |
|
Walkerton Capitals Red |
Walkerton CC (3)
|
7U |
Jun 10 6:30P |
Jun 10 |
6:30 PM |
Goderich Seahawks |
|
Exeter Express White |
Exeter Tim Bit
|
9U W-OBA |
Jun 10 6:30P |
Jun 10 |
6:30 PM |
Listowel Legionnaires OBA Rep |
|
Clinton Mustangs OBA Rep |
Clinton Optimist
|
9U W-OBA |
Jun 10 6:30P |
Jun 10 |
6:30 PM |
Hanover Hurricanes OBA Rep |
|
Mitchell Astros OBA Rep |
Keterson Park (C)
|
9U Gen |
Jun 10 6:30P |
Jun 10 |
6:30 PM |
Mitchell Astros Mitchell Cycle |
|
Listowel Legionnaires 1 |
Listowel Optimist
|
13U |
Jun 10 6:30P |
Jun 10 |
6:30 PM |
Mitchell Astros Dicky |
|
Clinton Mustangs 1 |
Community Ball Park (Hardball)
|
13U |
Jun 10 6:30P |
Jun 10 |
6:30 PM |
Saugeen Shores Sting Gold |
|
Kincardine Cardinals 1 |
Legion
|
13U |
Jun 10 6:30P |
Jun 10 |
6:30 PM |
Listowel Legionnaires 3 |
|
Listowel Legionnaires 2 |
Jacksonville Park
|
15U |
Jun 10 6:30P |
Jun 10 |
6:30 PM |
Mount Forest Mavericks |
|
Beaver Valley Team 1 |
Moreau Park (Hardball)
|
11U |
Jun 10 6:30P |
Jun 10 |
6:30 PM |
Mildmay Monarchs Red |
|
Kincardine Cardinals 1 |
Connaught (Front)
|
11U |
Jun 10 6:30P |
Jun 10 |
6:30 PM |
Ripley Green |
|
Kincardine Cardinals 2 |
Tiverton Sports (South)
|
15U |
Jun 10 7:00P |
Jun 10 |
7:00 PM |
Walkerton Capitals Blue |
|
Goderich Seahawks Green |
Bannister Park (Lions)
|
15U |
Jun 10 7:00P |
Jun 10 |
7:00 PM |
Kincardine Cardinals |
|
Walkerton Capitals Red |
Walkerton CC (1)
|
18U |
Jun 10 7:00P |
Jun 10 |
7:00 PM |
St. Marys Rockies |
|
Listowel Legionnaires 1 |
John Bell (South)
|
9U Gen |
Jun 10 7:00P |
Jun 10 |
7:00 PM |
Mildmay Monarchs Red |
|
Saugeen Shores Sting Black |
Beiner Park (2)
|
11U |
Jun 10 7:15P |
Jun 10 |
7:15 PM |
Mitchell Astros OBA Rep |
|
Saugeen Shores Sting OBA Rep |
Lamont (D4)
|
9U Gen |
Jun 10 7:30P |
Jun 10 |
7:30 PM |
Beaver Valley Team 2 |
|
Flesherton Rangers |
Flesherton
|
13U |
Jun 10 8:00P |
Jun 10 |
8:00 PM |
Hanover Hurricanes Dillon |
|
Arthur Twisters |
Ag Park (A)
|
15U |
Jun 10 8:30P |
Jun 10 |
8:30 PM |
Exeter Express Red |
|
Clinton Mustangs |
Community Ball Park (Hardball)
|
11U |
Jun 11 5:30P |
Jun 11 |
5:30 PM |
Saugeen Shores Sting Red |
|
Saugeen Shores Sting Green |
Lamont (D4)
|
9U Gen |
Jun 11 6:00P |
Jun 11 |
6:00 PM |
St. Marys Rockies White |
|
Mitchell Astros Simplistic Lines |
Keterson Park (D)
|
13U |
Jun 11 6:00P |
Jun 11 |
6:00 PM |
Mount Forest Mavericks |
|
Centre Wellington Eagles |
Elora CC (A)
|
15U |
Jun 11 6:00P |
Jun 11 |
6:00 PM |
St. Marys Rockies |
|
Exeter Express Blue |
Exeter (Alvin Willert)
|
15U |
Jun 11 6:00P |
Jun 11 |
6:00 PM |
Flesherton Rangers |
|
Hanover Hurricanes |
Racetrack (1)
|
11U |
Jun 11 6:00P |
Jun 11 |
6:00 PM |
St. Marys Rockies Red |
|
Exeter Express |
Exeter (1)
|
13U |
Jun 11 6:15P |
Jun 11 |
6:15 PM |
Saugeen Shores Sting Grey |
|
Walkerton Capitals Blue |
Walkerton CC (1)
|
9U Gen |
Jun 11 6:15P |
Jun 11 |
6:15 PM |
Ripley Green |
|
Walkerton Capitals Blue |
Walkerton CC (2)
|
7U |
Jun 11 6:30P |
Jun 11 |
6:30 PM |
Clinton Mustangs 1 |
|
Mitchell Astros Lions |
Keterson Park (A)
|
9U W-OBA |
Jun 11 6:30P |
Jun 11 |
6:30 PM |
Mitchell Astros OBA Rep |
|
Listowel Legionnaires OBA Rep |
Listowel Optimist
|
13U |
Jun 11 6:30P |
Jun 11 |
6:30 PM |
Walkerton Capitals Red |
|
Chepstow Team 1 |
Chepstow (1)
|
13U |
Jun 11 6:30P |
Jun 11 |
6:30 PM |
Beaver Valley Team 1 |
|
Owen Sound Hawks 1 |
Kinsmen Park (1 (South))
|
13U |
Jun 11 6:30P |
Jun 11 |
6:30 PM |
St. Marys Rockies OBA Rep |
|
Clinton Mustangs OBA Rep |
Community Ball Park (Hardball)
|
11U |
Jun 11 6:30P |
Jun 11 |
6:30 PM |
Clinton Mustangs OBA Rep |
|
Kincardine Cardinals OBA Rep |
Connaught (Front)
|
11U |
Jun 11 6:30P |
Jun 11 |
6:30 PM |
Hanover Hurricanes Harris |
|
Mildmay Monarchs Black |
Mildmay Arena
|
11U |
Jun 11 6:30P |
Jun 11 |
6:30 PM |
Hanover Hurricanes Harris |
|
Mildmay Monarchs Red |
Mildmay Arena
|
7U |
Jun 11 6:45P |
Jun 11 |
6:45 PM |
Zurich Thunder Black |
|
Exeter Express Blue |
Exeter Tim Bit
|
13U |
Jun 11 7:00P |
Jun 11 |
7:00 PM |
Exeter Express Red |
|
Goderich Seahawks Green |
Bannister Park (Lions)
|
15U |
Jun 11 7:00P |
Jun 11 |
7:00 PM |
Listowel Legionnaires 2 |
|
Howick Hawks Gold |
Gorrie
|
11U |
Jun 11 7:00P |
Jun 11 |
7:00 PM |
Saugeen Shores Sting OBA Select |
|
Owen Sound Baysox OBA Rep |
Indian Falls
|
11U |
Jun 11 7:30P |
Jun 11 |
7:30 PM |
Walkerton Capitals Red |
|
Mount Forest Mavericks Cummings |
Mount Forest (Kinsmen)
|
13U |
Jun 11 8:00P |
Jun 11 |
8:00 PM |
Howick Hawks Black |
|
Hanover Hurricanes Warner |
Kinsmen Park (2)
|
18U |
Jun 11 8:15P |
Jun 11 |
8:15 PM |
Clinton Mustangs |
|
Hanover Hurricanes |
Racetrack (1)
|
7U |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
Clinton Mustangs 2 |
|
Ripley Green |
Point Clark
|
9U W-OBA |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
Exeter Express OBA |
|
Kincardine Cardinals OBA Rep |
Connaught (Back)
|
9U W-OBA |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
Hanover Hurricanes OBA Rep |
|
Owen Sound Baysox OBA Rep |
Indian Falls
|
15U |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
St. Marys Rockies |
|
Exeter Express Red |
Exeter (Alvin Willert)
|
11U |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
St. Marys Rockies Blue |
|
Clinton Mustangs 1 |
Holmesville (Lavis)
|
11U |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
Zurich Thunder |
|
Clinton Mustangs 3 |
Community Ball Park (Softball)
|
11U |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
Listowel Legionnaires 4 |
|
Howick Hawks Green |
Wroxeter
|
13U |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
Listowel Legionnaires OBA Rep |
|
Exeter Express OBA Rep |
Earl Wagner
|
9U Gen |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
Arthur Twisters |
|
Hanover Hurricanes |
Kinsmen Park (2)
|
9U Gen |
Jun 12 6:30P |
Jun 12 |
6:30 PM |
Mitchell Astros Mitchell Cycle |
|
Clinton Mustangs 2 |
Clinton Optimist
|
9U Gen |
Jun 12 6:30P |
Jun 12 |
6:30 PM |
Mitchell Astros Simplistic Lines |
|
Listowel Legionnaires 2 |
Listowel Optimist
|
13U |
Jun 12 6:30P |
Jun 12 |
6:30 PM |
Clinton Mustangs 2 |
|
Clinton Mustangs 3 |
Community Ball Park (Hardball)
|
13U |
Jun 12 6:30P |
Jun 12 |
6:30 PM |
St. Marys Rockies Red |
|
Goderich Seahawks Black |
Bannister Park (Lions)
|
13U |
Jun 12 6:30P |
Jun 12 |
6:30 PM |
Howick Hawks Gold |
|
Listowel Legionnaires 1 |
Jacksonville Park
|
13U |
Jun 12 6:30P |
Jun 12 |
6:30 PM |
St. Marys Rockies Blue |
|
Mitchell Astros Wood |
Keterson Park (D)
|
15U |
Jun 12 6:30P |
Jun 12 |
6:30 PM |
Exeter Express Blue |
|
Mitchell Astros Gethke |
Cooper Standard (1)
|
15U |
Jun 12 6:30P |
Jun 12 |
6:30 PM |
Howick Hawks Green |
|
Beaver Valley Team 1 |
Moreau Park (Hardball)
|
11U |
Jun 12 6:30P |
Jun 12 |
6:30 PM |
Exeter Express |
|
Goderich Seahawks Green |
Bannister Park (Leis)
|
11U |
Jun 12 6:30P |
Jun 12 |
6:30 PM |
Beaver Valley Team 3 |
|
Arthur Twisters Blue |
Ag Park (A)
|
11U |
Jun 12 6:30P |
Jun 12 |
6:30 PM |
Owen Sound Hawks 3 |
|
Owen Sound Hawks 4 |
Kinsmen Park (1 (South))
|
11U |
Jun 12 6:30P |
Jun 12 |
6:30 PM |
Beaver Valley Team 1 |
|
Owen Sound Hawks 1 |
Kinsmen Park (2 (Northwest))
|
11U |
Jun 12 6:30P |
Jun 12 |
6:30 PM |
Hanover Hurricanes Mann |
|
Chepstow Team 1 |
Chepstow (1)
|
9U Gen |
Jun 12 6:30P |
Jun 12 |
6:30 PM |
Walkerton Capitals Blue |
|
Mildmay Monarchs Red |
Mildmay Arena
|
18U |
Jun 12 6:45P |
Jun 12 |
6:45 PM |
Listowel Legionnaires 1 |
|
Flesherton Rangers |
Grey Highlands SS
|
13U |
Jun 12 7:00P |
Jun 12 |
7:00 PM |
Clinton Mustangs 3 |
|
Clinton Mustangs 2 |
Community Ball Park (Hardball)
|
15U |
Jun 12 7:00P |
Jun 12 |
7:00 PM |
Mount Forest Mavericks |
|
Walkerton Capitals Blue |
Walkerton CC (1)
|
18U |
Jun 12 7:00P |
Jun 12 |
7:00 PM |
Listowel Legionnaires 2 |
|
Saugeen Shores Sting |
Beiner Park (1)
|
15U |
Jun 12 7:00P |
Jun 12 |
7:00 PM |
Kincardine Cardinals OBA Rep |
|
Listowel Legionnaires OBA Rep |
John Bell (South)
|
9U Gen |
Jun 12 7:00P |
Jun 12 |
7:00 PM |
Beaver Valley Team 1 |
|
Beaver Valley Team 2 |
Moreau Park (BVAA Field)
|
13U |
Jun 12 7:30P |
Jun 12 |
7:30 PM |
Flesherton Rangers |
|
Mount Forest Mavericks |
Mount Forest (Kinsmen)
|
15U |
Jun 12 7:30P |
Jun 12 |
7:30 PM |
Listowel Legionnaires 2 |
|
Ripley WOBA |
Point Clark
|
13U |
Jun 12 8:00P |
Jun 12 |
8:00 PM |
Walkerton Capitals Red |
|
Hanover Hurricanes Dillon |
Kinsmen Park (2)
|
15U |
Jun 12 8:00P |
Jun 12 |
8:00 PM |
Hanover Hurricanes |
|
Owen Sound Hawks 1 |
Tom Williams Park
|
15U |
Jun 12 8:30P |
Jun 12 |
8:30 PM |
Goderich Seahawks Black |
|
Clinton Mustangs |
Community Ball Park (Hardball)
|
15U |
Jun 12 8:30P |
Jun 12 |
8:30 PM |
Goderich Seahawks Green |
|
Mitchell Astros Judge |
Cooper Standard (1)
|
11U |
Jun 13 5:30P |
Jun 13 |
5:30 PM |
Saugeen Shores Sting Grey |
|
Saugeen Shores Sting Gold |
Lamont (D4)
|
9U Gen |
Jun 13 5:30P |
Jun 13 |
5:30 PM |
Chepstow Team 1 |
|
Ripley White |
Ripley
|
13U |
Jun 13 6:00P |
Jun 13 |
6:00 PM |
St. Marys Rockies Red |
|
Exeter Express Blue |
Earl Wagner
|
11U |
Jun 13 6:00P |
Jun 13 |
6:00 PM |
Hanover Hurricanes OBA Rep |
|
Arthur Twisters OBA Select |
Ag Park (B)
|
11U |
Jun 13 6:00P |
Jun 13 |
6:00 PM |
Beaver Valley Team 2 |
|
Beaver Valley Team 3 |
Moreau Park (BVAA Field)
|
9u Girls |
Jun 13 6:15P |
Jun 13 |
6:15 PM |
Walkerton Capitals Girls Blue |
|
Walkerton Capitals Girls Red |
Walkerton CC (1)
|
9U Gen |
Jun 13 6:30P |
Jun 13 |
6:30 PM |
Howick Hawks Gold |
|
Clinton Mustangs 1 |
Clinton Optimist
|
9U Gen |
Jun 13 6:30P |
Jun 13 |
6:30 PM |
Mount Forest Mavericks |
|
Howick Hawks Green |
Fordwich
|
9U Gen |
Jun 13 6:30P |
Jun 13 |
6:30 PM |
Goderich Seahawks Black |
|
Zurich Thunder |
Zurich
|
13U |
Jun 13 6:30P |
Jun 13 |
6:30 PM |
St. Marys Rockies Blue |
|
Clinton Mustangs 2 |
Community Ball Park (Hardball)
|
13U |
Jun 13 6:30P |
Jun 13 |
6:30 PM |
Ripley WOBA |
|
Kincardine Cardinals 3 |
Connaught (Front)
|
13U |
Jun 13 6:30P |
Jun 13 |
6:30 PM |
Arthur Twisters |
|
Mitchell Astros Dicky |
Cooper Standard (1)
|
11U |
Jun 13 6:30P |
Jun 13 |
6:30 PM |
Listowel Legionnaires 3 |
|
Mitchell Astros Furtney |
Keterson Park (A)
|
11U |
Jun 13 6:30P |
Jun 13 |
6:30 PM |
Saugeen Shores Sting Blue |
|
Kincardine Cardinals 3 |
Connaught (Back)
|
9U Gen |
Jun 13 6:30P |
Jun 13 |
6:30 PM |
Mildmay Monarchs Red |
|
Chepstow Team 2 |
Chepstow (2)
|
15U |
Jun 13 7:00P |
Jun 13 |
7:00 PM |
Walkerton Capitals Blue |
|
Goderich Seahawks Black |
Bannister Park (Lions)
|
18U |
Jun 13 7:00P |
Jun 13 |
7:00 PM |
Walkerton Capitals |
|
Owen Sound Hawks |
Tom Williams Park
|
15U |
Jun 13 8:00P |
Jun 13 |
8:00 PM |
Brockton Royals OBA Rep |
|
Exeter Express OBA Rep |
Exeter (Alvin Willert)
|
18U |
Jun 13 8:30P |
Jun 13 |
8:30 PM |
St. Marys 16U OBA |
|
Mitchell Astros OBA Rep |
Cooper Standard (1)
|
18U |
Jun 13 8:30P |
Jun 13 |
8:30 PM |
Kincardine Cardinals OBA Rep |
|
Clinton Mustangs OBA Rep |
Community Ball Park (Hardball)
|
9U Gen |
Jun 14 5:00P |
Jun 14 |
5:00 PM |
Saugeen Shores Sting Black & Gold |
|
Saugeen Shores Sting Blue |
Beiner Park (2)
|
9U Gen |
Jun 14 6:30P |
Jun 14 |
6:30 PM |
St. Marys Rockies White |
|
Clinton Mustangs 2 |
Clinton Optimist
|
13U |
Jun 14 6:30P |
Jun 14 |
6:30 PM |
Flesherton Rangers |
|
Kincardine Cardinals 2 |
Connaught (Front)
|
11U |
Jun 14 6:30P |
Jun 14 |
6:30 PM |
Howick Hawks Gold |
|
Listowel Legionnaires 2 |
Jacksonville Park
|
13U |
Jun 14 7:00P |
Jun 14 |
7:00 PM |
Saugeen Shores Sting Black |
|
Saugeen Shores Sting Grey |
Beiner Park (1)
|
15U |
Jun 14 7:00P |
Jun 14 |
7:00 PM |
Owen Sound Hawks 1 |
|
Kincardine Cardinals |
Connaught (Hardball)
|
15U |
Jun 14 7:00P |
Jun 14 |
7:00 PM |
Ripley WOBA |
|
Goderich Seahawks Green |
Bannister Park (Lions)
|
18U |
Jun 14 7:00P |
Jun 14 |
7:00 PM |
St. Marys Rockies |
|
Mitchell Astros |
Cooper Standard (1)
|
7U |
Jun 15 9:00A |
Jun 15 |
9:00 AM |
Exeter Express Red |
|
Clinton Mustangs 3 |
St. Joseph's School
|
9U Gen |
Jun 15 9:00A |
Jun 15 |
9:00 AM |
Howick Hawks Green |
|
Howick Hawks Gold |
Fordwich
|
9U Gen |
Jun 15 9:00A |
Jun 15 |
9:00 AM |
Saugeen Shores Sting Black |
|
Owen Sound Hawks 1 |
Kinsmen Park (2 (Northwest))
|
9U Gen |
Jun 15 9:00A |
Jun 15 |
9:00 AM |
Saugeen Shores Sting Gold |
|
Owen Sound Hawks 2 |
Kinsmen Park (1 (South))
|
9U Gen |
Jun 15 9:00A |
Jun 15 |
9:00 AM |
Kincardine Cardinals 3 |
|
Kincardine Cardinals 1 |
Connaught (Back)
|
9U Gen |
Jun 15 10:00A |
Jun 15 |
10:00 AM |
Zurich Thunder |
|
Goderich Seahawks Green |
Bannister Park (Leis)
|
11U |
Jun 15 11:00A |
Jun 15 |
11:00 AM |
St. Marys Rockies Red |
|
Listowel Legionnaires 4 |
Jacksonville Park
|
13U |
Jun 15 11:00A |
Jun 15 |
11:00 AM |
Mitchell Astros OBA Rep |
|
St. Marys Rockies OBA Rep |
Hall of Fame (King)
|
7U |
Jun 15 11:30A |
Jun 15 |
11:30 AM |
Clinton Mustangs 1 |
|
Kincardine Cardinals |
Connaught (Front)
|
13U |
Jun 15 11:45A |
Jun 15 |
11:45 AM |
Arthur Twisters |
|
Howick Hawks Gold |
Fordwich
|
9U Gen |
Jun 15 12:00P |
Jun 15 |
12:00 PM |
Exeter Express |
|
Goderich Seahawks Black |
Bannister Park (Hyundai)
|
11U |
Jun 15 1:30P |
Jun 15 |
1:30 PM |
Mitchell Astros Elligsen |
|
Howick Hawks Black |
Fordwich
|
9U Gen |
Jun 15 3:15P |
Jun 15 |
3:15 PM |
Mildmay Monarchs Red |
|
Howick Hawks Black |
Fordwich
|
11U |
Jun 15 5:00P |
Jun 15 |
5:00 PM |
Howick Hawks Gold |
|
Howick Hawks Green |
Fordwich
|
15U |
Jun 15 6:30P |
Jun 15 |
6:30 PM |
Howick Hawks Green |
|
Howick Hawks Gold |
Fordwich
|
13U |
Jun 15 8:00P |
Jun 15 |
8:00 PM |
Howick Hawks Green |
|
Howick Hawks Black |
Fordwich
|
11U |
Jun 16 2:00P |
Jun 16 |
2:00 PM |
Mitchell Astros Elligsen |
|
Listowel Legionnaires 2 |
Jacksonville Park
|
9U W-OBA |
Jun 16 4:00P |
Jun 16 |
4:00 PM |
Owen Sound Baysox OBA Rep |
|
Hanover Hurricanes OBA Rep |
Kinsmen Park (1)
|
9U W-OBA |
Jun 16 5:00P |
Jun 16 |
5:00 PM |
Clinton Mustangs OBA Rep |
|
Saugeen Shores Sting OBA Rep |
Lamont (D4)
|
11U |
Jun 16 5:30P |
Jun 16 |
5:30 PM |
St. Marys Rockies Red |
|
Goderich Seahawks Black |
Bannister Park (Leis)
|
9U Gen |
Jun 16 6:00P |
Jun 16 |
6:00 PM |
Listowel Legionnaires 2 |
|
Howick Hawks Green |
Fordwich
|
13U |
Jun 16 6:00P |
Jun 16 |
6:00 PM |
Mount Forest Mavericks |
|
Flesherton Rangers |
Flesherton
|
13U |
Jun 16 6:00P |
Jun 16 |
6:00 PM |
Mitchell Astros Wood |
|
Listowel Legionnaires 2 |
Jacksonville Park
|
15U |
Jun 16 6:00P |
Jun 16 |
6:00 PM |
Hanover Hurricanes |
|
Mount Forest Mavericks |
C deVore / Cork St.
|
11U |
Jun 16 6:00P |
Jun 16 |
6:00 PM |
St. Marys Rockies Blue |
|
Mitchell Astros Furtney |
Cooper Standard (2)
|
9U Gen |
Jun 16 6:00P |
Jun 16 |
6:00 PM |
Flesherton Rangers |
|
Mount Forest Mavericks |
Mount Forest (Kinsmen)
|
9U Gen |
Jun 16 6:00P |
Jun 16 |
6:00 PM |
Saugeen Shores Sting Grey |
|
Walkerton Capitals Blue |
Walkerton CC (2)
|
13U |
Jun 16 6:30P |
Jun 16 |
6:30 PM |
Owen Sound Hawks 2 |
|
Owen Sound Hawks 1 |
Kinsmen Park (1 (South))
|
11U |
Jun 16 7:00P |
Jun 16 |
7:00 PM |
Saugeen Shores Sting Black |
|
Saugeen Shores Sting Grey |
Lamont (D1)
|
9U Gen |
Jun 17 5:30P |
Jun 17 |
5:30 PM |
Owen Sound Hawks 1 |
|
Saugeen Shores Sting Black & Gold |
Lamont (D1)
|
15U |
Jun 17 6:00P |
Jun 17 |
6:00 PM |
Goderich Seahawks Green |
|
St. Marys Rockies |
Hall of Fame (Rotary)
|
11U |
Jun 17 6:00P |
Jun 17 |
6:00 PM |
Arthur Twisters White |
|
Howick Hawks Gold |
Wroxeter
|
13U |
Jun 17 6:00P |
Jun 17 |
6:00 PM |
Listowel Legionnaires OBA Rep |
|
Kincardine Cardinals OBA Rep |
Connaught (Back)
|
9u Girls |
Jun 17 6:15P |
Jun 17 |
6:15 PM |
Walkerton Capitals Girls Red |
|
Walkerton Capitals Girls Blue |
Walkerton CC (2)
|
11U |
Jun 17 6:15P |
Jun 17 |
6:15 PM |
Ripley Green |
|
Walkerton Capitals Blue |
Walkerton CC (3)
|
9U Gen |
Jun 17 6:30P |
Jun 17 |
6:30 PM |
Howick Hawks Black |
|
Listowel Legionnaires 1 |
Listowel Optimist
|
13U |
Jun 17 6:30P |
Jun 17 |
6:30 PM |
Goderich Seahawks Green |
|
Clinton Mustangs 1 |
Community Ball Park (Hardball)
|
13U |
Jun 17 6:30P |
Jun 17 |
6:30 PM |
Howick Hawks Gold |
|
Mitchell Astros Wood |
Keterson Park (D)
|
13U |
Jun 17 6:30P |
Jun 17 |
6:30 PM |
Kincardine Cardinals 3 |
|
Kincardine Cardinals 1 |
Legion
|
11U |
Jun 17 6:30P |
Jun 17 |
6:30 PM |
Howick Hawks Black |
|
Listowel Legionnaires 4 |
Jacksonville Park
|
13U |
Jun 17 6:30P |
Jun 17 |
6:30 PM |
Hanover Hurricanes OBA Rep |
|
Brockton Royals OBA Rep |
Walkerton CC (1)
|
11U |
Jun 17 6:30P |
Jun 17 |
6:30 PM |
Ripley White |
|
Kincardine Cardinals 1 |
Connaught (Front)
|
9U Gen |
Jun 17 6:30P |
Jun 17 |
6:30 PM |
Saugeen Shores Sting Grey |
|
Owen Sound Hawks 2 |
Kinsmen Park (1 (South))
|
18U |
Jun 17 7:00P |
Jun 17 |
7:00 PM |
Owen Sound Hawks |
|
Flesherton Rangers |
Grey Highlands SS
|
18U |
Jun 17 7:00P |
Jun 17 |
7:00 PM |
Mitchell Astros |
|
Listowel Legionnaires 1 |
John Bell (South)
|
11U |
Jun 17 7:00P |
Jun 17 |
7:00 PM |
Clinton Mustangs 3 |
|
Listowel Legionnaires 3 |
Kinsmen Park (North)
|
18U |
Jun 17 7:00P |
Jun 17 |
7:00 PM |
Saugeen Shores Sting OBA Rep |
|
Kincardine Cardinals OBA Rep |
Connaught (Hardball)
|
11U |
Jun 17 7:15P |
Jun 17 |
7:15 PM |
Clinton Mustangs OBA Rep |
|
Saugeen Shores Sting OBA Rep |
Lamont (D4)
|
15U |
Jun 17 7:30P |
Jun 17 |
7:30 PM |
Walkerton Capitals Red |
|
Ripley WOBA |
Point Clark
|
9U Gen |
Jun 17 7:30P |
Jun 17 |
7:30 PM |
Arthur Twisters |
|
Flesherton Rangers |
Flesherton
|
13U |
Jun 17 8:00P |
Jun 17 |
8:00 PM |
Owen Sound Hawks 1 |
|
Beaver Valley Team 1 |
William Croft
|
15U |
Jun 17 8:30P |
Jun 17 |
8:30 PM |
Exeter Express Blue |
|
Clinton Mustangs |
Community Ball Park (Hardball)
|
9U W-OBA |
Jun 18 5:30P |
Jun 18 |
5:30 PM |
Kincardine Cardinals OBA Rep |
|
Saugeen Shores Sting OBA Select |
Lamont (D4)
|
9U Gen |
Jun 18 5:30P |
Jun 18 |
5:30 PM |
Chepstow Team 2 |
|
Ripley Green |
Ripley
|
7U |
Jun 18 6:00P |
Jun 18 |
6:00 PM |
Zurich Thunder Black |
|
Mitchell Astros Lions |
Keterson Park (D)
|
9U W-OBA |
Jun 18 6:00P |
Jun 18 |
6:00 PM |
Saugeen Shores Sting OBA Rep |
|
Hanover Hurricanes OBA Rep |
Kinsmen Park (2)
|
9U Gen |
Jun 18 6:00P |
Jun 18 |
6:00 PM |
St. Marys Rockies White |
|
Exeter Express |
Exeter (2)
|
9U Gen |
Jun 18 6:00P |
Jun 18 |
6:00 PM |
Mitchell Astros Mitchell Cycle |
|
St. Marys Rockies Blue |
Hall of Fame (3)
|
13U |
Jun 18 6:00P |
Jun 18 |
6:00 PM |
St. Marys Rockies Blue |
|
Exeter Express Red |
Earl Wagner
|
13U |
Jun 18 6:00P |
Jun 18 |
6:00 PM |
St. Marys Rockies Red |
|
Exeter Express Red |
Earl Wagner
|
13U |
Jun 18 6:00P |
Jun 18 |
6:00 PM |
Arthur Twisters |
|
Centre Wellington Eagles |
Elora CC (A)
|
11U |
Jun 18 6:00P |
Jun 18 |
6:00 PM |
Mitchell Astros Elligsen |
|
Clinton Mustangs 2 |
Community Ball Park (Softball)
|
11U |
Jun 18 6:00P |
Jun 18 |
6:00 PM |
Goderich Seahawks Green |
|
Exeter Express |
Exeter (1)
|
15U |
Jun 18 6:00P |
Jun 18 |
6:00 PM |
Hanover Hurricanes OBA Rep |
|
Flesherton Rangers OBA Rep |
Grey Highlands SS
|
13U |
Jun 18 6:15P |
Jun 18 |
6:15 PM |
Ripley WOBA |
|
Walkerton Capitals Red |
Walkerton CC (1)
|
9U Gen |
Jun 18 6:15P |
Jun 18 |
6:15 PM |
Ripley White |
|
Walkerton Capitals Red |
Walkerton CC (2)
|
7U |
Jun 18 6:30P |
Jun 18 |
6:30 PM |
Exeter Express Red |
|
Clinton Mustangs 2 |
St. Joseph's School
|
9U W-OBA |
Jun 18 6:30P |
Jun 18 |
6:30 PM |
Exeter Express OBA |
|
Listowel Legionnaires OBA Rep |
Listowel Optimist
|
9U Gen |
Jun 18 6:30P |
Jun 18 |
6:30 PM |
Listowel Legionnaires 2 |
|
Mitchell Astros Simplistic Lines |
Keterson Park (A)
|
13U |
Jun 18 6:30P |
Jun 18 |
6:30 PM |
Walkerton Capitals Blue |
|
Chepstow Team 1 |
Chepstow (1)
|
13U |
Jun 18 6:30P |
Jun 18 |
6:30 PM |
Owen Sound Hawks 2 |
|
Owen Sound Hawks 3 |
Kinsmen Park (1 (South))
|
13U |
Jun 18 6:30P |
Jun 18 |
6:30 PM |
Listowel Legionnaires OBA Rep |
|
Clinton Mustangs OBA Rep |
Community Ball Park (Hardball)
|
11U |
Jun 18 6:30P |
Jun 18 |
6:30 PM |
Hanover Hurricanes OBA Rep |
|
Kincardine Cardinals OBA Rep |
Connaught (Front)
|
11U |
Jun 18 6:30P |
Jun 18 |
6:30 PM |
Flesherton Rangers |
|
Arthur Twisters White |
Ag Park (B)
|
9U Gen |
Jun 18 6:30P |
Jun 18 |
6:30 PM |
Walkerton Capitals Blue |
|
Chepstow Team 1 |
Chepstow (2)
|
15U |
Jun 18 7:00P |
Jun 18 |
7:00 PM |
Listowel Legionnaires 1 |
|
Howick Hawks Green |
Gorrie
|
15U |
Jun 18 7:00P |
Jun 18 |
7:00 PM |
Howick Hawks Gold |
|
Listowel Legionnaires 2 |
John Bell (South)
|
11U |
Jun 18 7:00P |
Jun 18 |
7:00 PM |
Mildmay Monarchs Red |
|
Ripley White |
Ripley
|
15U |
Jun 18 7:30P |
Jun 18 |
7:30 PM |
Howick Hawks Green |
|
Kincardine Cardinals |
Connaught (Hardball)
|
13U |
Jun 18 8:00P |
Jun 18 |
8:00 PM |
Howick Hawks Green |
|
Hanover Hurricanes Warner |
Kinsmen Park (2)
|
18U |
Jun 18 8:15P |
Jun 18 |
8:15 PM |
Walkerton Capitals |
|
Hanover Hurricanes |
Racetrack (1)
|
11U |
Jun 19 5:30P |
Jun 19 |
5:30 PM |
Saugeen Shores Sting Green |
|
Saugeen Shores Sting Blue |
Lamont (D1)
|
7U |
Jun 19 6:00P |
Jun 19 |
6:00 PM |
Goderich Seahawks |
|
Ripley Green |
Point Clark
|
9U Gen |
Jun 19 6:00P |
Jun 19 |
6:00 PM |
Goderich Seahawks Green |
|
St. Marys Rockies White |
Hall of Fame (3)
|
13U |
Jun 19 6:00P |
Jun 19 |
6:00 PM |
Howick Hawks Black |
|
Listowel Legionnaires 2 |
Jacksonville Park
|
15U |
Jun 19 6:00P |
Jun 19 |
6:00 PM |
Mount Forest Mavericks |
|
Owen Sound Hawks 2 |
Tom Williams Park
|
15U |
Jun 19 6:00P |
Jun 19 |
6:00 PM |
Howick Hawks Gold |
|
Exeter Express Red |
Exeter (Alvin Willert)
|
11U |
Jun 19 6:00P |
Jun 19 |
6:00 PM |
Listowel Legionnaires 1 |
|
Howick Hawks Black |
Wroxeter
|
7U |
Jun 19 6:30P |
Jun 19 |
6:30 PM |
Clinton Mustangs 1 |
|
Exeter Express White |
Exeter Tim Bit
|
13U |
Jun 19 6:30P |
Jun 19 |
6:30 PM |
Mitchell Astros Wood |
|
Clinton Mustangs 3 |
Community Ball Park (Hardball)
|
13U |
Jun 19 6:30P |
Jun 19 |
6:30 PM |
St. Marys Rockies Blue |
|
Goderich Seahawks Black |
Bannister Park (Lions)
|
13U |
Jun 19 6:30P |
Jun 19 |
6:30 PM |
Clinton Mustangs 1 |
|
Mitchell Astros Dicky |
Cooper Standard (2)
|
15U |
Jun 19 6:30P |
Jun 19 |
6:30 PM |
Saugeen Shores Sting |
|
Beaver Valley Team 1 |
Moreau Park (Hardball)
|
11U |
Jun 19 6:30P |
Jun 19 |
6:30 PM |
Kincardine Cardinals OBA Rep |
|
Mitchell Astros OBA Rep |
Keterson Park (D)
|
11U |
Jun 19 6:30P |
Jun 19 |
6:30 PM |
Beaver Valley Team 1 |
|
Arthur Twisters Blue |
Ag Park (A)
|
11U |
Jun 19 6:30P |
Jun 19 |
6:30 PM |
Owen Sound Hawks 4 |
|
Owen Sound Hawks 1 |
Kinsmen Park (2 (Northwest))
|
11U |
Jun 19 6:30P |
Jun 19 |
6:30 PM |
Beaver Valley Team 3 |
|
Owen Sound Hawks 2 |
Kinsmen Park (1 (South))
|
11U |
Jun 19 6:30P |
Jun 19 |
6:30 PM |
Walkerton Capitals Red |
|
Chepstow Team 1 |
Chepstow (1)
|
9U Gen |
Jun 19 6:30P |
Jun 19 |
6:30 PM |
Mount Forest Mavericks |
|
Arthur Twisters |
Ag Park (B)
|
9U Gen |
Jun 19 6:30P |
Jun 19 |
6:30 PM |
Saugeen Shores Sting Black |
|
Mildmay Monarchs Red |
Mildmay Arena
|
18U |
Jun 19 6:45P |
Jun 19 |
6:45 PM |
Listowel Legionnaires 2 |
|
Flesherton Rangers |
Grey Highlands SS
|
15U |
Jun 19 7:00P |
Jun 19 |
7:00 PM |
Ripley WOBA |
|
Walkerton Capitals Blue |
Walkerton CC (1)
|
18U |
Jun 19 7:00P |
Jun 19 |
7:00 PM |
Listowel Legionnaires 1 |
|
Saugeen Shores Sting |
Beiner Park (1)
|
15U |
Jun 19 7:00P |
Jun 19 |
7:00 PM |
Exeter Express OBA Rep |
|
Listowel Legionnaires OBA Rep |
John Bell (South)
|
9U Gen |
Jun 19 7:00P |
Jun 19 |
7:00 PM |
Flesherton Rangers |
|
Beaver Valley Team 2 |
Moreau Park (BVAA Field)
|
13U |
Jun 19 7:30P |
Jun 19 |
7:30 PM |
Listowel Legionnaires 3 |
|
Mount Forest Mavericks |
Mount Forest (Kinsmen)
|
13U |
Jun 19 8:00P |
Jun 19 |
8:00 PM |
Chepstow Team 1 |
|
Hanover Hurricanes Dillon |
Kinsmen Park (2)
|
15U |
Jun 19 8:00P |
Jun 19 |
8:00 PM |
Walkerton Capitals Red |
|
Owen Sound Hawks 1 |
Tom Williams Park
|
13U |
Jun 19 8:15P |
Jun 19 |
8:15 PM |
Exeter Express Blue |
|
St. Marys Rockies Red |
Hall of Fame (King)
|
9U Gen |
Jun 20 5:30P |
Jun 20 |
5:30 PM |
Goderich Seahawks Black |
|
Ripley Green |
Point Clark
|
9U Gen |
Jun 20 5:30P |
Jun 20 |
5:30 PM |
Goderich Seahawks Black |
|
Ripley White |
Point Clark
|
9U Gen |
Jun 20 5:30P |
Jun 20 |
5:30 PM |
Mildmay Monarchs Red |
|
Ripley White |
Ripley
|
7U |
Jun 20 6:00P |
Jun 20 |
6:00 PM |
Exeter Express Blue |
|
Clinton Mustangs 3 |
St. Joseph's School
|
9U W-OBA |
Jun 20 6:00P |
Jun 20 |
6:00 PM |
Howick Hawks Gold |
|
Mitchell Astros OBA Rep |
Keterson Park (B)
|
11U |
Jun 20 6:00P |
Jun 20 |
6:00 PM |
Exeter Express |
|
Mitchell Astros Furtney |
Keterson Park (D)
|
11U |
Jun 20 6:00P |
Jun 20 |
6:00 PM |
Listowel Legionnaires 3 |
|
St. Marys Rockies Red |
Teddy's Field
|
11U |
Jun 20 6:00P |
Jun 20 |
6:00 PM |
Walkerton Capitals Blue |
|
Arthur Twisters Grey |
Ag Park (B)
|
11U |
Jun 20 6:00P |
Jun 20 |
6:00 PM |
Beaver Valley Team 3 |
|
Beaver Valley Team 1 |
Moreau Park (BVAA Field)
|
9U Gen |
Jun 20 6:30P |
Jun 20 |
6:30 PM |
Mitchell Astros Simplistic Lines |
|
Zurich Thunder |
Zurich
|
13U |
Jun 20 6:30P |
Jun 20 |
6:30 PM |
Clinton Mustangs 2 |
|
Kincardine Cardinals 2 |
Connaught (Front)
|
15U |
Jun 20 6:30P |
Jun 20 |
6:30 PM |
Beaver Valley Team 1 |
|
Flesherton Rangers |
Grey Highlands SS
|
15U |
Jun 20 6:30P |
Jun 20 |
6:30 PM |
Goderich Seahawks Black |
|
Mitchell Astros Judge |
Cooper Standard (1)
|
11U |
Jun 20 6:30P |
Jun 20 |
6:30 PM |
Mitchell Astros Walt |
|
Mitchell Astros Elligsen |
Keterson Park (A)
|
13U |
Jun 20 6:30P |
Jun 20 |
6:30 PM |
Exeter Express OBA Rep |
|
Mitchell Astros OBA Rep |
Cooper Standard (2)
|
11U |
Jun 20 6:30P |
Jun 20 |
6:30 PM |
Saugeen Shores Sting Black |
|
Kincardine Cardinals 3 |
Connaught (Back)
|
9U Gen |
Jun 20 6:30P |
Jun 20 |
6:30 PM |
Walkerton Capitals Blue |
|
Chepstow Team 2 |
Chepstow (2)
|
13U |
Jun 20 7:00P |
Jun 20 |
7:00 PM |
Saugeen Shores Sting Black |
|
Beaver Valley Team 1 |
Moreau Park (Lennox Field)
|
15U |
Jun 20 7:00P |
Jun 20 |
7:00 PM |
Hanover Hurricanes |
|
Saugeen Shores Sting |
Beiner Park (1)
|
18U |
Jun 20 7:00P |
Jun 20 |
7:00 PM |
Exeter Express |
|
Listowel Legionnaires 2 |
John Bell (South)
|
15U |
Jun 20 7:00P |
Jun 20 |
7:00 PM |
Listowel Legionnaires OBA Rep |
|
Kincardine Cardinals OBA Rep |
Connaught (Hardball)
|
11U |
Jun 20 7:30P |
Jun 20 |
7:30 PM |
Owen Sound Hawks 2 |
|
Beaver Valley Team 2 |
Moreau Park (BVAA Field)
|
11U |
Jun 20 7:30P |
Jun 20 |
7:30 PM |
Mildmay Monarchs Black |
|
Hanover Hurricanes Mann |
Kinsmen Park (2)
|
11U |
Jun 20 8:15P |
Jun 20 |
8:15 PM |
Zurich Thunder |
|
St. Marys Rockies Blue |
Teddy's Field
|
18U |
Jun 20 8:30P |
Jun 20 |
8:30 PM |
Mitchell Astros OBA Rep |
|
Clinton Mustangs OBA Rep |
Community Ball Park (Hardball)
|
9U Gen |
Jun 21 10:30A |
Jun 21 |
10:30 AM |
Kincardine Cardinals 3 |
|
Kincardine Cardinals 2 |
Connaught (Front)
|
9U Gen |
Jun 21 5:30P |
Jun 21 |
5:30 PM |
Owen Sound Hawks 2 |
|
Saugeen Shores Sting Blue |
Lamont (D1)
|
9U W-OBA |
Jun 21 6:00P |
Jun 21 |
6:00 PM |
Saugeen Shores Sting OBA Select |
|
Owen Sound Baysox OBA Rep |
Indian Falls
|
9U W-OBA |
Jun 21 6:00P |
Jun 21 |
6:00 PM |
Saugeen Shores Sting OBA Rep |
|
Owen Sound Baysox OBA Rep |
Indian Falls
|
11U |
Jun 21 6:00P |
Jun 21 |
6:00 PM |
Goderich Seahawks Black |
|
Zurich Thunder |
Zurich
|
9u Girls |
Jun 21 6:15P |
Jun 21 |
6:15 PM |
Chepstow Girls |
|
Walkerton Capitals Girls Blue |
Walkerton CC (2)
|
9U Gen |
Jun 21 6:30P |
Jun 21 |
6:30 PM |
St. Marys Rockies White |
|
Mitchell Astros Mitchell Cycle |
Keterson Park (A)
|
13U |
Jun 21 6:30P |
Jun 21 |
6:30 PM |
Saugeen Shores Sting Gold |
|
Kincardine Cardinals 3 |
Connaught (Front)
|
15U |
Jun 21 6:30P |
Jun 21 |
6:30 PM |
Goderich Seahawks Black |
|
Kincardine Cardinals |
Connaught (Hardball)
|
11U |
Jun 21 6:30P |
Jun 21 |
6:30 PM |
Clinton Mustangs 2 |
|
Mitchell Astros Walt |
Cooper Standard (2)
|
18U |
Jun 21 7:00P |
Jun 21 |
7:00 PM |
Hanover Hurricanes |
|
Owen Sound Hawks |
Tom Williams Park
|
13U |
Jun 21 7:15P |
Jun 21 |
7:15 PM |
Kincardine Cardinals 1 |
|
Saugeen Shores Sting Grey |
Lamont (D1)
|
7U |
Jun 22 9:00A |
Jun 22 |
9:00 AM |
Ripley White |
|
Clinton Mustangs 3 |
St. Joseph's School
|
9U Gen |
Jun 22 9:00A |
Jun 22 |
9:00 AM |
Flesherton Rangers |
|
Owen Sound Hawks 1 |
Kinsmen Park (1 (South))
|
9U Gen |
Jun 22 9:00A |
Jun 22 |
9:00 AM |
Saugeen Shores Sting Gold |
|
Owen Sound Hawks 3 |
Kinsmen Park (2 (Northwest))
|
7U |
Jun 22 9:30A |
Jun 22 |
9:30 AM |
Exeter Express White |
|
Exeter Express Red |
Exeter (2)
|
15U |
Jun 22 9:30A |
Jun 22 |
9:30 AM |
Howick Hawks Gold |
|
Exeter Express Blue |
Exeter (Alvin Willert)
|
13U |
Jun 22 10:00A |
Jun 22 |
10:00 AM |
Mitchell Astros Dicky |
|
Exeter Express Red |
Earl Wagner
|
15U |
Jun 22 10:00A |
Jun 22 |
10:00 AM |
Saugeen Shores Sting |
|
Owen Sound Hawks 2 |
Tom Williams Park
|
11U |
Jun 22 10:30A |
Jun 22 |
10:30 AM |
Saugeen Shores Sting Gold |
|
Owen Sound Hawks 2 |
Kinsmen Park (1 (South))
|
11U |
Jun 22 10:30A |
Jun 22 |
10:30 AM |
Owen Sound Hawks 3 |
|
Owen Sound Hawks 4 |
Kinsmen Park (2 (Northwest))
|
7U |
Jun 22 11:00A |
Jun 22 |
11:00 AM |
Kincardine Cardinals |
|
Clinton Mustangs 2 |
St. Joseph's School
|
15U |
Jun 22 11:00A |
Jun 22 |
11:00 AM |
Brockton Royals OBA Rep |
|
Kincardine Cardinals OBA Rep |
Connaught (Hardball)
|
7U |
Jun 22 11:30A |
Jun 22 |
11:30 AM |
Zurich Thunder Red |
|
Exeter Express Blue |
Exeter (2)
|
9U W-OBA |
Jun 22 12:30P |
Jun 22 |
12:30 PM |
Mitchell Astros OBA Rep |
|
Exeter Express OBA |
Exeter (2)
|
15U |
Jun 22 12:30P |
Jun 22 |
12:30 PM |
St. Marys Rockies |
|
Exeter Express Red |
Exeter (Alvin Willert)
|
7U |
Jun 22 1:00P |
Jun 22 |
1:00 PM |
Goderich Seahawks |
|
Clinton Mustangs 1 |
St. Joseph's School
|
13U |
Jun 22 1:00P |
Jun 22 |
1:00 PM |
Goderich Seahawks Black |
|
Exeter Express Blue |
Earl Wagner
|
9U W-OBA |
Jun 22 1:30P |
Jun 22 |
1:30 PM |
Hanover Hurricanes OBA Rep |
|
Kincardine Cardinals OBA Rep |
Connaught (Front)
|
11U |
Jun 22 2:30P |
Jun 22 |
2:30 PM |
Clinton Mustangs 1 |
|
Exeter Express |
Exeter (1)
|
18U |
Jun 22 3:00P |
Jun 22 |
3:00 PM |
St. Marys Rockies |
|
Exeter Express |
Exeter (Alvin Willert)
|
15U |
Jun 22 4:00P |
Jun 22 |
4:00 PM |
Mount Forest Mavericks |
|
Owen Sound Hawks 1 |
Tom Williams Park
|
11U |
Jun 23 10:00A |
Jun 23 |
10:00 AM |
Saugeen Shores Sting Red |
|
Kincardine Cardinals 2 |
Legion
|
18U |
Jun 23 12:00P |
Jun 23 |
12:00 PM |
Clinton Mustangs |
|
St. Marys Rockies |
Hall of Fame (Cement Company)
|
11U |
Jun 23 12:00P |
Jun 23 |
12:00 PM |
Howick Hawks Green |
|
Kincardine Cardinals 3 |
Connaught (Back)
|
7U |
Jun 23 2:00P |
Jun 23 |
2:00 PM |
Exeter Express White |
|
Zurich Thunder Red |
Zurich
|
15U |
Jun 23 2:00P |
Jun 23 |
2:00 PM |
Howick Hawks Green |
|
Listowel Legionnaires 2 |
John Bell (South)
|
13U |
Jun 23 4:00P |
Jun 23 |
4:00 PM |
Exeter Express OBA Rep |
|
St. Marys Rockies OBA Rep |
Teddy's Field
|
11U |
Jun 23 6:00P |
Jun 23 |
6:00 PM |
Goderich Seahawks Green |
|
Zurich Thunder |
Zurich
|
15U |
Jun 23 6:00P |
Jun 23 |
6:00 PM |
Kincardine Cardinals OBA Rep |
|
Brockton Royals OBA Rep |
Walkerton CC (1)
|
11U |
Jun 23 6:00P |
Jun 23 |
6:00 PM |
Ripley White |
|
Walkerton Capitals Blue |
Walkerton CC (3)
|
9U Gen |
Jun 23 6:00P |
Jun 23 |
6:00 PM |
Mount Forest Mavericks |
|
Walkerton Capitals Red |
Walkerton CC (2)
|
13U |
Jun 23 6:30P |
Jun 23 |
6:30 PM |
Mitchell Astros Wood |
|
Listowel Legionnaires 3 |
Jacksonville Park
|
13U |
Jun 23 6:30P |
Jun 23 |
6:30 PM |
Saugeen Shores Sting Black |
|
Owen Sound Hawks 1 |
Kinsmen Park (1 (South))
|
18U |
Jun 23 6:30P |
Jun 23 |
6:30 PM |
Mitchell Astros OBA Rep |
|
Listowel Legionnaires OBA Rep |
John Bell (South)
|
11U |
Jun 23 7:00P |
Jun 23 |
7:00 PM |
Saugeen Shores Sting Black |
|
Saugeen Shores Sting Gold |
Lamont (D1)
|
11U |
Jun 23 7:00P |
Jun 23 |
7:00 PM |
Owen Sound Hawks 4 |
|
Saugeen Shores Sting Grey |
Lamont (D4)
|
9U W-OBA |
Jun 24 5:30P |
Jun 24 |
5:30 PM |
Listowel Legionnaires OBA Rep |
|
Saugeen Shores Sting OBA Rep |
Lamont (D4)
|
9U Gen |
Jun 24 5:30P |
Jun 24 |
5:30 PM |
Owen Sound Hawks 2 |
|
Saugeen Shores Sting Grey |
Lamont (D1)
|
9U Gen |
Jun 24 6:00P |
Jun 24 |
6:00 PM |
Listowel Legionnaires 1 |
|
Howick Hawks Black |
Fordwich
|
13U |
Jun 24 6:00P |
Jun 24 |
6:00 PM |
Kincardine Cardinals 1 |
|
Kincardine Cardinals 3 |
Connaught (Back)
|
15U |
Jun 24 6:00P |
Jun 24 |
6:00 PM |
Goderich Seahawks Black |
|
St. Marys Rockies |
Hall of Fame (Rotary)
|
18U |
Jun 24 6:00P |
Jun 24 |
6:00 PM |
Listowel Legionnaires 1 |
|
Exeter Express |
Exeter (Alvin Willert)
|
11U |
Jun 24 6:00P |
Jun 24 |
6:00 PM |
St. Marys Rockies Red |
|
Clinton Mustangs 1 |
Community Ball Park (Softball)
|
11U |
Jun 24 6:00P |
Jun 24 |
6:00 PM |
Howick Hawks Black |
|
Howick Hawks Gold |
Wroxeter
|
11U |
Jun 24 6:00P |
Jun 24 |
6:00 PM |
Walkerton Capitals Red |
|
Arthur Twisters Grey |
Ag Park (A)
|
9u Girls |
Jun 24 6:15P |
Jun 24 |
6:15 PM |
Mildmay Monarchs Girls |
|
Walkerton Capitals Girls Blue |
Walkerton CC (2)
|
9U W-OBA |
Jun 24 6:30P |
Jun 24 |
6:30 PM |
Mitchell Astros OBA Rep |
|
Clinton Mustangs OBA Rep |
Clinton Optimist
|
9U W-OBA |
Jun 24 6:30P |
Jun 24 |
6:30 PM |
Kincardine Cardinals OBA Rep |
|
Owen Sound Baysox OBA Rep |
Indian Falls
|
9U Gen |
Jun 24 6:30P |
Jun 24 |
6:30 PM |
Mitchell Astros Simplistic Lines |
|
Mitchell Astros Mitchell Cycle |
Keterson Park (A)
|
13U |
Jun 24 6:30P |
Jun 24 |
6:30 PM |
Goderich Seahawks Black |
|
Clinton Mustangs 1 |
Community Ball Park (Hardball)
|
13U |
Jun 24 6:30P |
Jun 24 |
6:30 PM |
Exeter Express Blue |
|
Mitchell Astros Wood |
Keterson Park (D)
|
13U |
Jun 24 6:30P |
Jun 24 |
6:30 PM |
Kincardine Cardinals 2 |
|
Kincardine Cardinals 1 |
Legion
|
15U |
Jun 24 6:30P |
Jun 24 |
6:30 PM |
Exeter Express Blue |
|
Mitchell Astros Judge |
Cooper Standard (1)
|
11U |
Jun 24 6:30P |
Jun 24 |
6:30 PM |
Mitchell Astros Furtney |
|
Listowel Legionnaires 2 |
Jacksonville Park
|
13U |
Jun 24 6:30P |
Jun 24 |
6:30 PM |
Kincardine Cardinals OBA Rep |
|
Brockton Royals OBA Rep |
Walkerton CC (1)
|
11U |
Jun 24 6:30P |
Jun 24 |
6:30 PM |
Mildmay Monarchs Black |
|
Kincardine Cardinals 1 |
Connaught (Front)
|
9U Gen |
Jun 24 6:30P |
Jun 24 |
6:30 PM |
Beaver Valley Team 2 |
|
Owen Sound Hawks 3 |
Kinsmen Park (1 (South))
|
18U |
Jun 24 7:00P |
Jun 24 |
7:00 PM |
Hanover Hurricanes |
|
Flesherton Rangers |
Grey Highlands SS
|
18U |
Jun 24 7:00P |
Jun 24 |
7:00 PM |
Clinton Mustangs OBA Rep |
|
Kincardine Cardinals OBA Rep |
Connaught (Hardball)
|
9U Gen |
Jun 24 7:00P |
Jun 24 |
7:00 PM |
Arthur Twisters |
|
Beaver Valley Team 1 |
Moreau Park (BVAA Field)
|
13U |
Jun 24 7:15P |
Jun 24 |
7:15 PM |
Hanover Hurricanes OBA Rep |
|
Saugeen Shores Sting OBA Rep |
Lamont (D1)
|
11U |
Jun 24 7:15P |
Jun 24 |
7:15 PM |
Brockton Royals OBA Rep |
|
Saugeen Shores Sting OBA Rep |
Lamont (D4)
|
11U |
Jun 24 7:30P |
Jun 24 |
7:30 PM |
Arthur Twisters White |
|
Mount Forest Mavericks Van Huss |
Mount Forest (Kinsmen)
|
9U Gen |
Jun 24 7:30P |
Jun 24 |
7:30 PM |
Hanover Hurricanes |
|
Flesherton Rangers |
Flesherton
|
13U |
Jun 24 8:00P |
Jun 24 |
8:00 PM |
Listowel Legionnaires 1 |
|
Arthur Twisters |
Ag Park (A)
|
13U |
Jun 24 8:00P |
Jun 24 |
8:00 PM |
Listowel Legionnaires 2 |
|
Howick Hawks Black |
Wroxeter
|
13U |
Jun 24 8:00P |
Jun 24 |
8:00 PM |
Ripley WOBA |
|
Howick Hawks Green |
Fordwich
|
15U |
Jun 24 8:00P |
Jun 24 |
8:00 PM |
Walkerton Capitals Blue |
|
Owen Sound Hawks 2 |
Tom Williams Park
|
15U |
Jun 24 8:30P |
Jun 24 |
8:30 PM |
Listowel Legionnaires 1 |
|
Mitchell Astros Gethke |
Cooper Standard (1)
|
9U Gen |
Jun 25 5:30P |
Jun 25 |
5:30 PM |
Kincardine Cardinals 3 |
|
Ripley Green |
Ripley
|
9U W-OBA |
Jun 25 6:00P |
Jun 25 |
6:00 PM |
Saugeen Shores Sting OBA Select |
|
Hanover Hurricanes OBA Rep |
Kinsmen Park (2)
|
9U Gen |
Jun 25 6:00P |
Jun 25 |
6:00 PM |
Goderich Seahawks Black |
|
Exeter Express |
Exeter (2)
|
9U Gen |
Jun 25 6:00P |
Jun 25 |
6:00 PM |
Mitchell Astros Simplistic Lines |
|
St. Marys Rockies Blue |
Hall of Fame (3)
|
13U |
Jun 25 6:00P |
Jun 25 |
6:00 PM |
Clinton Mustangs 3 |
|
Exeter Express Red |
Earl Wagner
|
15U |
Jun 25 6:00P |
Jun 25 |
6:00 PM |
Walkerton Capitals Red |
|
Hanover Hurricanes |
Racetrack (1)
|
11U |
Jun 25 6:00P |
Jun 25 |
6:00 PM |
Goderich Seahawks Black |
|
Clinton Mustangs 2 |
Community Ball Park (Softball)
|
11U |
Jun 25 6:00P |
Jun 25 |
6:00 PM |
Saugeen Shores Sting Green |
|
Beaver Valley Team 3 |
Moreau Park (BVAA Field)
|
13U |
Jun 25 6:15P |
Jun 25 |
6:15 PM |
Kincardine Cardinals 2 |
|
Walkerton Capitals Blue |
Walkerton CC (1)
|
9U Gen |
Jun 25 6:15P |
Jun 25 |
6:15 PM |
Saugeen Shores Sting Gold |
|
Walkerton Capitals Blue |
Walkerton CC (2)
|
13U |
Jun 25 6:30P |
Jun 25 |
6:30 PM |
Ripley WOBA |
|
Chepstow Team 1 |
Chepstow (1)
|
13U |
Jun 25 6:30P |
Jun 25 |
6:30 PM |
St. Marys Rockies OBA Rep |
|
Mitchell Astros OBA Rep |
Keterson Park (A)
|
11U |
Jun 25 6:30P |
Jun 25 |
6:30 PM |
Mitchell Astros OBA Rep |
|
Kincardine Cardinals OBA Rep |
Connaught (Front)
|
9U Gen |
Jun 25 6:30P |
Jun 25 |
6:30 PM |
Mildmay Monarchs Black |
|
Chepstow Team 1 |
Chepstow (2)
|
7U |
Jun 25 6:45P |
Jun 25 |
6:45 PM |
Exeter Express White |
|
Exeter Express Blue |
Exeter Tim Bit
|
13U |
Jun 25 7:00P |
Jun 25 |
7:00 PM |
Owen Sound Hawks 1 |
|
Flesherton Rangers |
Flesherton
|
13U |
Jun 25 7:00P |
Jun 25 |
7:00 PM |
Clinton Mustangs 1 |
|
Goderich Seahawks Green |
Bannister Park (Lions)
|
13U |
Jun 25 7:00P |
Jun 25 |
7:00 PM |
Howick Hawks Gold |
|
Listowel Legionnaires 2 |
Kinsmen Park (South)
|
15U |
Jun 25 7:00P |
Jun 25 |
7:00 PM |
Listowel Legionnaires 1 |
|
Howick Hawks Gold |
Gorrie
|
11U |
Jun 25 7:00P |
Jun 25 |
7:00 PM |
Owen Sound Hawks 1 |
|
Hanover Hurricanes Harris |
Kinsmen Park (1)
|
11U |
Jun 25 7:30P |
Jun 25 |
7:30 PM |
Arthur Twisters Grey |
|
Beaver Valley Team 1 |
Moreau Park (BVAA Field)
|
11U |
Jun 25 7:30P |
Jun 25 |
7:30 PM |
Mildmay Monarchs Red |
|
Mount Forest Mavericks Cummings |
Mount Forest (Kinsmen)
|
13U |
Jun 25 8:00P |
Jun 25 |
8:00 PM |
Owen Sound Hawks 3 |
|
Hanover Hurricanes Warner |
Kinsmen Park (2)
|
13U |
Jun 25 8:30P |
Jun 25 |
8:30 PM |
Listowel Legionnaires 3 |
|
Walkerton Capitals Red |
Walkerton CC (1)
|
18U |
Jun 25 8:30P |
Jun 25 |
8:30 PM |
Walkerton Capitals |
|
Clinton Mustangs |
Community Ball Park (Hardball)
|
13U |
Jun 26 5:30P |
Jun 26 |
5:30 PM |
Beaver Valley Team 1 |
|
Saugeen Shores Sting Black |
Beiner Park (1)
|
11U |
Jun 26 5:30P |
Jun 26 |
5:30 PM |
Saugeen Shores Sting Gold |
|
Saugeen Shores Sting Blue |
Lamont (D1)
|
9U Gen |
Jun 26 5:30P |
Jun 26 |
5:30 PM |
Walkerton Capitals Blue |
|
Saugeen Shores Sting Grey |
Lamont (D4)
|
7U |
Jun 26 6:00P |
Jun 26 |
6:00 PM |
Clinton Mustangs 2 |
|
Ripley White |
Ripley
|
9U W-OBA |
Jun 26 6:00P |
Jun 26 |
6:00 PM |
Owen Sound Baysox OBA Rep |
|
Kincardine Cardinals OBA Rep |
Connaught (Back)
|
15U |
Jun 26 6:00P |
Jun 26 |
6:00 PM |
Mitchell Astros Gethke |
|
Exeter Express Red |
Exeter (Alvin Willert)
|
11U |
Jun 26 6:00P |
Jun 26 |
6:00 PM |
Zurich Thunder |
|
Clinton Mustangs 1 |
Holmesville (Lavis)
|
11U |
Jun 26 6:00P |
Jun 26 |
6:00 PM |
Mitchell Astros Walt |
|
Clinton Mustangs 3 |
Community Ball Park (Softball)
|
11U |
Jun 26 6:00P |
Jun 26 |
6:00 PM |
Listowel Legionnaires 1 |
|
Howick Hawks Green |
Wroxeter
|
11U |
Jun 26 6:00P |
Jun 26 |
6:00 PM |
Owen Sound Hawks 1 |
|
Owen Sound Hawks 2 |
Kinsmen Park (2 (Northwest))
|
9U Gen |
Jun 26 6:00P |
Jun 26 |
6:00 PM |
Owen Sound Hawks 1 |
|
Beaver Valley Team 2 |
Moreau Park (BVAA Field)
|
9U W-OBA |
Jun 26 6:30P |
Jun 26 |
6:30 PM |
Mitchell Astros OBA Rep |
|
Exeter Express OBA |
Exeter (2)
|
9U Gen |
Jun 26 6:30P |
Jun 26 |
6:30 PM |
St. Marys Rockies Blue |
|
Listowel Legionnaires 2 |
Listowel Optimist
|
13U |
Jun 26 6:30P |
Jun 26 |
6:30 PM |
Exeter Express Blue |
|
Clinton Mustangs 3 |
Community Ball Park (Hardball)
|
13U |
Jun 26 6:30P |
Jun 26 |
6:30 PM |
Exeter Express Red |
|
Goderich Seahawks Black |
Bannister Park (Lions)
|
15U |
Jun 26 6:30P |
Jun 26 |
6:30 PM |
Beaver Valley Team 1 |
|
Howick Hawks Green |
Gorrie
|
11U |
Jun 26 6:30P |
Jun 26 |
6:30 PM |
St. Marys Rockies Blue |
|
Goderich Seahawks Green |
Bannister Park (Leis)
|
11U |
Jun 26 6:30P |
Jun 26 |
6:30 PM |
Arthur Twisters White |
|
Listowel Legionnaires 3 |
Wallace Optimist
|
11U |
Jun 26 6:30P |
Jun 26 |
6:30 PM |
Listowel Legionnaires 2 |
|
Mitchell Astros Elligsen |
Keterson Park (D)
|
13U |
Jun 26 6:30P |
Jun 26 |
6:30 PM |
Hanover Hurricanes OBA Rep |
|
Listowel Legionnaires OBA Rep |
Jacksonville Park
|
11U |
Jun 26 6:30P |
Jun 26 |
6:30 PM |
Mount Forest Mavericks Van Huss |
|
Arthur Twisters Blue |
Ag Park (A)
|
9U Gen |
Jun 26 6:30P |
Jun 26 |
6:30 PM |
Walkerton Capitals Red |
|
Mildmay Monarchs Red |
Mildmay Arena
|
15U |
Jun 26 7:00P |
Jun 26 |
7:00 PM |
Saugeen Shores Sting |
|
Walkerton Capitals Blue |
Walkerton CC (1)
|
18U |
Jun 26 7:00P |
Jun 26 |
7:00 PM |
Listowel Legionnaires OBA Rep |
|
Saugeen Shores Sting OBA Rep |
Beiner Park (1)
|
11U |
Jun 26 7:00P |
Jun 26 |
7:00 PM |
Flesherton Rangers |
|
Owen Sound Hawks 3 |
Kinsmen Park (1 (South))
|
13U |
Jun 26 7:15P |
Jun 26 |
7:15 PM |
Owen Sound Hawks 1 |
|
Saugeen Shores Sting Gold |
Lamont (D1)
|
13U |
Jun 26 7:30P |
Jun 26 |
7:30 PM |
Arthur Twisters |
|
Mount Forest Mavericks |
Mount Forest (Kinsmen)
|
11U |
Jun 26 7:30P |
Jun 26 |
7:30 PM |
Mildmay Monarchs Black |
|
Ripley Green |
Ripley
|
15U |
Jun 26 8:00P |
Jun 26 |
8:00 PM |
Flesherton Rangers |
|
Owen Sound Hawks 1 |
Tom Williams Park
|
15U |
Jun 26 8:30P |
Jun 26 |
8:30 PM |
Listowel Legionnaires 2 |
|
Clinton Mustangs |
Community Ball Park (Hardball)
|
18U |
Jun 26 8:30P |
Jun 26 |
8:30 PM |
Kincardine Cardinals OBA Rep |
|
Hanover Hurricanes OBA Rep |
Racetrack (1)
|
11U |
Jun 27 5:30P |
Jun 27 |
5:30 PM |
Beaver Valley Team 2 |
|
Saugeen Shores Sting Red |
Lamont (D4)
|
9U Gen |
Jun 27 5:30P |
Jun 27 |
5:30 PM |
Goderich Seahawks Green |
|
Ripley White |
Ripley
|
7U |
Jun 27 6:00P |
Jun 27 |
6:00 PM |
Kincardine Cardinals |
|
Goderich Seahawks |
Bannister Park (Leis)
|
7U |
Jun 27 6:00P |
Jun 27 |
6:00 PM |
Exeter Express Blue |
|
Mitchell Astros Lions |
Keterson Park (D)
|
13U |
Jun 27 6:00P |
Jun 27 |
6:00 PM |
Clinton Mustangs 2 |
|
Exeter Express Blue |
Earl Wagner
|
11U |
Jun 27 6:00P |
Jun 27 |
6:00 PM |
Listowel Legionnaires 4 |
|
St. Marys Rockies Blue |
Teddy's Field
|
15U |
Jun 27 6:15P |
Jun 27 |
6:15 PM |
Howick Hawks Gold |
|
Walkerton Capitals Red |
Walkerton CC (1)
|
9U Gen |
Jun 27 6:30P |
Jun 27 |
6:30 PM |
Clinton Mustangs 1 |
|
Zurich Thunder |
Zurich
|
13U |
Jun 27 6:30P |
Jun 27 |
6:30 PM |
Hanover Hurricanes Dillon |
|
Kincardine Cardinals 2 |
Legion
|
13U |
Jun 27 6:30P |
Jun 27 |
6:30 PM |
Hanover Hurricanes Dillon |
|
Kincardine Cardinals 3 |
Connaught (Front)
|
13U |
Jun 27 6:30P |
Jun 27 |
6:30 PM |
Walkerton Capitals Red |
|
Kincardine Cardinals 3 |
Connaught (Front)
|
13U |
Jun 27 6:30P |
Jun 27 |
6:30 PM |
St. Marys Rockies Red |
|
Mitchell Astros Dicky |
Keterson Park (A)
|
15U |
Jun 27 6:30P |
Jun 27 |
6:30 PM |
Hanover Hurricanes |
|
Flesherton Rangers |
Grey Highlands SS
|
11U |
Jun 27 6:30P |
Jun 27 |
6:30 PM |
Clinton Mustangs OBA Rep |
|
Brockton Royals OBA Rep |
Chepstow (1)
|
11U |
Jun 27 6:30P |
Jun 27 |
6:30 PM |
Saugeen Shores Sting Green |
|
Kincardine Cardinals 3 |
Connaught (Back)
|
11U |
Jun 27 6:30P |
Jun 27 |
6:30 PM |
Kincardine Cardinals 1 |
|
Mildmay Monarchs Black |
Mildmay Arena
|
7U |
Jun 27 6:45P |
Jun 27 |
6:45 PM |
Clinton Mustangs 3 |
|
Exeter Express Red |
Exeter Tim Bit
|
13U |
Jun 27 7:00P |
Jun 27 |
7:00 PM |
Howick Hawks Green |
|
Ripley WOBA |
Point Clark
|
15U |
Jun 27 7:00P |
Jun 27 |
7:00 PM |
Exeter Express Red |
|
Goderich Seahawks Black |
Bannister Park (Lions)
|
18U |
Jun 27 7:00P |
Jun 27 |
7:00 PM |
Kincardine Cardinals |
|
Owen Sound Hawks |
Tom Williams Park
|
11U |
Jun 27 7:00P |
Jun 27 |
7:00 PM |
Hanover Hurricanes OBA Rep |
|
Owen Sound Baysox OBA Rep |
Indian Falls
|
11U |
Jun 27 7:00P |
Jun 27 |
7:00 PM |
Kincardine Cardinals 2 |
|
Ripley White |
Ripley
|
11U |
Jun 27 7:30P |
Jun 27 |
7:30 PM |
Arthur Twisters White |
|
Beaver Valley Team 1 |
Moreau Park (BVAA Field)
|
15U |
Jun 27 8:00P |
Jun 27 |
8:00 PM |
Listowel Legionnaires OBA Rep |
|
Exeter Express OBA Rep |
Exeter (Alvin Willert)
|
11U |
Jun 27 8:15P |
Jun 27 |
8:15 PM |
Mitchell Astros Walt |
|
St. Marys Rockies Red |
Teddy's Field
|
9U Gen |
Jun 28 5:30P |
Jun 28 |
5:30 PM |
Kincardine Cardinals 1 |
|
Saugeen Shores Sting Black |
Beiner Park (2)
|
9U Gen |
Jun 28 5:30P |
Jun 28 |
5:30 PM |
Owen Sound Hawks 1 |
|
Saugeen Shores Sting Blue |
Lamont (D1)
|
11U |
Jun 28 6:00P |
Jun 28 |
6:00 PM |
Saugeen Shores Sting OBA Select |
|
Clinton Mustangs OBA Rep |
Community Ball Park (Softball)
|
9U Gen |
Jun 28 6:30P |
Jun 28 |
6:30 PM |
Howick Hawks Black |
|
Mitchell Astros Simplistic Lines |
Keterson Park (A)
|
13U |
Jun 28 7:15P |
Jun 28 |
7:15 PM |
Kincardine Cardinals 3 |
|
Saugeen Shores Sting Grey |
Lamont (D1)
|
9U Gen |
Jun 29 10:00A |
Jun 29 |
10:00 AM |
Howick Hawks Green |
|
Goderich Seahawks Green |
Bannister Park (Leis)
|
9U Gen |
Jun 29 12:00P |
Jun 29 |
12:00 PM |
Zurich Thunder |
|
Goderich Seahawks Black |
Bannister Park (Hyundai)
|
11U |
Jun 29 12:00P |
Jun 29 |
12:00 PM |
Listowel Legionnaires 4 |
|
Goderich Seahawks Green |
Bannister Park (Leis)
|
9U W-OBA |
Jun 29 1:30P |
Jun 29 |
1:30 PM |
Kincardine Cardinals OBA Rep |
|
Clinton Mustangs OBA Rep |
Clinton Optimist
|
11U |
Jun 30 5:30P |
Jun 30 |
5:30 PM |
Clinton Mustangs 1 |
|
Goderich Seahawks Black |
Bannister Park (Leis)
|
18U |
Jun 30 6:00P |
Jun 30 |
6:00 PM |
Listowel Legionnaires 2 |
|
Walkerton Capitals |
Walkerton CC (1)
|
11U |
Jun 30 6:30P |
Jun 30 |
6:30 PM |
Chepstow Team 1 |
|
Mildmay Monarchs Black |
Mildmay Arena
|
11U |
Jun 30 6:30P |
Jun 30 |
6:30 PM |
Chepstow Team 1 |
|
Mildmay Monarchs Red |
Mildmay Arena
|
11U |
Jun 30 7:00P |
Jun 30 |
7:00 PM |
Beaver Valley Team 3 |
|
Saugeen Shores Sting Black |
Lamont (D1)
|